Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 26 Jún 2017 22:35

ja plánujem prísť v stredu okolo 13:00, +/- hodina a dopreč pôjdem v piatok poobede/v sobotu ráno smer Bytča
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 26 Jún 2017 22:36

Tak ja prídem tiež okolo 13:00 a odchod v nedeľu na samom koncovi. Obchod tam myslím že je, ak by nebol tak nie je problém skočiť autom do Mikuláša no a s nejakou túrou alebo inou aktivitkou v okololí sa dá rátať ale ja som po operácii slepého čreva takže len obmedzene :death:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa Dody » 26 Jún 2017 23:07

Ja prídem niekedy vo štvrtok po obede, skôr sa mi nedá, odchod v nedeľu. Na túru sa pridám keď budem stíhať, tie doliny sú pekné.

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1301
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa lowi » 27 Jún 2017 00:21

No ... zajtra volám ujovi aby tô chladničku nezabudol... obchod tam je, takže v pohode.. aj v Sobotu doobeda je otvorené... :victory:

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa iconmaster » 30 Jún 2017 12:41

Mala ochutnavka z Liptova: sme tu, je nam dobre a kto chce, kludne moze aj zavidiet :P

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3654
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 30 Jún 2017 12:51

Vonia to dobre! :wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 30 Jún 2017 13:14

On aj je dobrý :dribble:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa iconmaster » 01 Júl 2017 12:10

Po vyuctovani ubytovania a prispevkov na gulas sa na chod fora pozbieralo 85 EUR. Po prichode domov poslem na ucet. Za prispevky dakujeme vsetkym ucastnikom chaty. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa iconmaster » 02 Júl 2017 15:33

Petopato ma asi pred hodinou doviezol domov. Cestou sme este zaviezli domov Mata (Pisho66) a stali sme na vyprazany syr (po tolkych masitich jedlach, proste zmena musi byt :haha: )

A aby som zhrnul uplynule 4 dni: ratal som od zaciatku, ze to nebude presne to, co sme si na Hvezdarni zvykli. Zrejme aj vdaka tomuto predpokladu a mozno aj kvoli terminu, nebol prilis velky zaujem. No ked sme to zacali organizovat, povedal som si, ze aj ked nas ma byt 3, idem do toho. Uz len preto, ze si viem viac oddychnut a vypnut od kazdodennych starosti skor pri takejto dovolenke, nez pri tyzdennom pobyte pri mori.. Nakoniec sa nas zislo len 7: Petopato, Pisho66, Lowi, Stevo Huska, Toudi, Dody a moja malickost. Fito sa neobjavil kvoli komplikaciam v robote a tajomny host z Horehronia to tiez odriekol.

Chata bola naozaj dobre vybavena a komfortna, povedal by som ze sme boli aj trochu rozmaznavani :P Je situovana za dedinkou Prosiek v krasnom, tichom a cistom prostredi. Mna osobne vie ukludnit co i len pohlad do tych kopcov a dolin. Pocasie bolo dost premenne, striedali sa slnecne luce s dazdovymi kvapkami, no celkovo to bolo prijemne osviezenie od horucav poslednych tyzdnov.

Ako uz tradicne, zrejme kazdy z nas prisiel domov s nejakym tym kileckom navyse, vdaka anti-dietnemu stravovaniu :haha: Zrejme tohto roku islo o najmensiu davku gulasa, ale chutil o to viac. Aj sa minul za 1,5 dna. Nas Gulasmajster isiel do velkeho rizika pripravou bryndozvych halusiek! Stevo nam zohnal liptovsku bryndzu a Peto vsetko nalozil na jednu kartu. Nakoniec mu pokus vysiel, Madarovi zjedli halusky aj Liptaci a rozhodlo sa, ze cestny titul pri avatare mu zostane :)

Okrem prezierania ostal cas aj na dalsie aktivity, ako napr. uz tradicny workshop okolo aut a trojica Dody-Pisho-Stefan sa vydali aj na turu k vodopadom po zjedeni halusiek. Stevo sa musel vratit po tom, co zabojoval s prirodou, ale chalani to dali a vratili sa v poslednu chvilu pred lejakom. Samozrejme nemohli odpadnut ani dlhe nocne rozhovory v style "Pod lampou s Petrom Ziduliakom". Dokonca aj hviezdy sme si pozreli na nocnej oblohe! Vdaka setreniu v obci na verejnom osvetleni, bola takmer dokonala tma, tak okrem nasej galaxie sme lavou zadnou nasli velky voz a severku (to je tvoja zasluha, Tino) :victory:

Ani neviem ako, ale nevyspaty som zistil, ze je nedela rano a tak nasa mini-dovolenka konci a nas od pondelka caka kruta realia vsednych dni. Ale o to viac si budeme cenit a pripominat cas straveny v Prosieku. Pred uploadnutim fotiek mi nezostava nic ine, len vyslovit velke DAKUJEM vsetkym zucastnenym za prijemnu spolocnost, zabavu, jedlo, pitie, cigarety a vsetko ostatne! Pevne verim, ze sa o rok zideme zase na Hvezdarni a predtym sa este stretneme na nejakej jesennej modelarskej sutazi :big smile:


Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1301
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: Nahrada Papierovej Hvezdarne 2017 - Chata na Liptove /28.6.-2.7.2017/

Príspevokod užívateľa lowi » 02 Júl 2017 17:47

Aha ho... Aj ja som tam... :P
Ďakujem za príjemné strávených pár dní... Toto som fakt potreboval.. :victory:

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný