Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa Sekerka » 26 Okt 2017 08:13

Zvrháva sa to tu na "úpadok v modelárstve". Tak sa pridám aj ja. Už sme túto vec riešili aj s Vrsom. Ono to nie je len u nás, keď si pozriete nemecké fórum, tiež sa tam objavujú čím ďalej, tým viac veci, ktoré by sa súdny človek hanbil dať aj na FB. A aj s GroupB som si kedysi písal, že je to už akýsi trend. Starý modelári, ktorý to tu kedysi rozbiehali, už do značnej miery nelepia, resp. len pre seba. Ja to vidím tak, že oni boli tým "motorom", ktorý sa tu bavili na sebe navzájom a strhlo to aj ostatných, a tý sa potom chceli ku nim pridať. Teraz je tu "ticho po plešine". Je tu pár vynikajúcich modelárov, ktorý stále idú ďalej, a niektorým už len chrbát vidno. (Sumec s KV vystrelil vysoko, Vrso so svojími novými modelmi Žilinských dominánt je už tiež ďaleko, a to píšem len o tých s ktorými som v kntakte) Ale to akosi nestačí.
Ja som robil vedúceho krúžku, a postupne začínali chodiť aj papieráci. Ja som mal jedného, toho roku už sú dvaja. A je ďaľšia zaujímavosť ako tu píše mimpnd, že sa chodili pýtať dievčatá či by nemohli chodiť. Jasné že mohli! Ale zasiahla dievčenská hrdosť. Spolužiačky sa jej vysmiali, že hádam nebude chodiť na chalanský krúžok!..
Inak podobne vidia svoje súťaže aj plastikáči. Aj keď tam to ešte nie je také dramatické ako u nás. Ja riešenie nevidím. Bavili sme sa s vrsom, či by sme neurobili tiež nejakú chatu po súťaži, ale predsa len máme povinnosti aj doma, v rodine, nielen v tejto modelárskej...

Užívateľov profilový obrázok
koráby-laci | --
Príspevky: 4
Meno: koráby-laci

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa koráby-laci » 26 Okt 2017 19:18

Ahojte, bol som v Nitre aj tento rok a aj som fotil-Nikonom, len neviem ako mám dať sem fotky-som tu prvý deň ako zaregistrovaný..

Užívateľov profilový obrázok
koráby-laci | --
Príspevky: 4
Meno: koráby-laci

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa koráby-laci » 26 Okt 2017 19:27

Skúsim dať ako prílohu..

Užívateľov profilový obrázok
koráby-laci | --
Príspevky: 4
Meno: koráby-laci

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa koráby-laci » 26 Okt 2017 19:41

Dalšie fotky

Užívateľov profilový obrázok
koráby-laci | --
Príspevky: 4
Meno: koráby-laci

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa koráby-laci » 26 Okt 2017 21:58

Môžem ešte pridať fotky z Nitry 2017 ?

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní