Auto Union Type D / Revell, 1/32

Moderátori: sony, terenkoza

Pravidlá fóra
Vyhradené pre plastikové modely. Zatiaľ bez triedenia do jednotlivých kategórii.
Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 43
Meno: Lubo

Auto Union Type D / Revell, 1/32

Príspevokod užívateľa LuPa » 06 Nov 2019 22:53

Prispejem aj sem...plastove modely su len doplnok k hlavnej mojej teme papierovym modelom.Takze nepouzivam ziadne specialne technologie, dokonca ani zakladovu farbu ani netmelim. Asi po 12 rokoch je toto moj druhy model. Zaroven je to druhy model,na ktorom som pouzil striekaciu pistol,praobycajnu zaciatocnicku Revell a WaterColor farby na kasnu.Zo zlatej ery automobilizmu sa vynori krasavec (neviem ci aj v podobe tohto mojho modelu..) Auto Union Typ D.Ako som bol pouceny skusenejsim modelarom, jedna sa o povodny model od Matchboxu.Mozno preto na nom nie je tolko nepresnosti "ako sa na Revell patri".Pustil som sa donho minuly tyzden v stredu vecer.

A tu je aktualny stav v nedelu na obed,stavba prerusena na dobu neurcitu kvoli zapachu, treba brat ohlad na rodinu :). Chyba odhadom tak trertina modelu k dokonceniu.Doteraz som na modely maskoval konkretne tri diely co tiez znacne urychluje jeho stavbu. Karosarske diely dostali 4 vrstvy Revell 99 ALu metalic,podla navodu mal byt este primiesany ciry lak 1:1, ja som ho nepridal.Z tychto dielov je to pouzita zatial len podlaha.

Návrat na "Plastové modely // Plastic models"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný