Na úvod

Moderátor: serpens

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Na úvod

Príspevokod užívateľa iconmaster » 12 Jan 2018 22:05

Možno niektorí ste si všimli, že včera pribudla nová sekcia s názvom Projekty. O čo ide, skúsim trochu priblížiť, nakoľko som to inicioval..

Zrejme viacerí máme hooodne veľa plánov do budúcna a brúsime si skalpel na nové projekty. Časom sa tie plány môžu meniť, pribudnú nové, zaujímavejšie predlohy, alebo nás chytí nejaká iná tematická oblasť. Niektoré projekty zapadnú prachom, z iných možno vznikne aj model pre širokú verejnosť.
Keďže tematické kategórie v stavbách modelov sú venované predovšetkým prezentácii postupu stavby modelu, táto spoločná sekcia by mohla byť venovaná plánom alebo "modelárskym snom". Takisto je tu možné prezentovať prípravnú fázu nových projektov, ako napr. zbieranie podkladov, konštrukciu a kreslenie modelu, vrátane diskusie samozrejme.
A ktovie, možno to pomôže v rozhodovaní, zíkavaní podkladov alebo kontaktov, aby sa z toho modelárskeho sna mohla stať realita.

Ešte som mal taký nápad, že keď niektorý z tých projektov sa dostane do fázy lepenia, téma by sa mohla presunúť do patričnej kategórie, čiže bol by zdokumentovaný projekt prakticky od vzniku nápadu..

Ak máte nejaké postrehy, ako túto novú sekciu vylepšiť, dajte vedieť. Sám som zvedavý, aké vlákna sa tu objavia. Ak žiadne, maximálne sa to tu zmaže :P

Takže smelo do toho, ako Martin Luther King povedal: I have a dream.. :)

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Na úvod

Príspevokod užívateľa Marmat » 13 Jan 2018 20:10

Iconmaster, palec hore za túto sekciu, tiež mám veľa plánov do budúcna, len ten voľný čas, ten mi akosi chýba. A ešte chuť pustiť sa do tých plánov, aj tej mám niekedy nedostatok. Ale momentálne mám (teda okrem tých plánov) aj jednu otázku? Týka sa táto sekcia len projektov, pri ktorých mám už niečo nakreslené, alebo sem môžem pridať aj také pri ktorých síce nemám ešte ani čiarku v PC, ale sú na "čakačke".

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Na úvod

Príspevokod užívateľa iconmaster » 13 Jan 2018 20:19

Samozrejme môžeš pridať aj tie na "čakačke", alebo kľudne aj také, ku ktorým sa možno ani nedostaneš. Možno to inšpiruje niekoho iného :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Na úvod

Príspevokod užívateľa Marmat » 13 Jan 2018 22:15

Ok, tak teda čosi pridám aj ja, ale až potom, keď sa dostanem k vlastnému notebooku. :)

Návrat na "Projekty // Projects"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní