ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa Fito » 04 Mar 2018 17:09

Chlapi a čo tam bol tento rok zákaz fotografovania, či ako?

Veď dajte pár obrázkov nech môžme trošku slintať, keď už sme sa nemohli zúčastniť....
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1400
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa Zax » 04 Mar 2018 18:51

Takisto aj ja sa chcem poďakovať organizátorom za usporiadanie tejto akcie. Zúčastnil som sa už druhý krát a zase sa bolo na čo pozerať. Okrem modelov sa dali pozrieť aj dva workshopy (celkom ma zaujal pán, ktorý ukázal použitie klasických autolakov na modely) čo to sa dalo aj nakúpiť a trochu doplniť archív. Špeciálne ďakujem aj pánu Hrebíkovi za modely zdarma a aj zato, že si dal tú prácu a urobil model priamo pre túto akciu (Kaplnka v Rajeckej Lesnej) Takisto sa chcem poďakovať za medaily a aj za Zlatú knihu vystrihovániek, ktorá ma mimoriadne potešila, lebo zrovna táto kniha mi chýbala a ešte nedávno som sa ju pokúšal zohnať, ale bola už všade vypredaná, tak som to už pomaly vzdal, že sa k nej ešte niekedy dostanem... Narobil som celkom peknú kopu fotiek, tak kto chce môže pozrieť. (nerobil som žiadnu selekciu, akurát som to rozdelil na papierové modely, plastové modely a fotky z výstavy). Čo dodať záverom ? Snáď len dovidenia o rok. :wink:

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Zvyšné fotky si môžte pozrieť tu:

Papierové modely (237 fotiek):

http://mikezax.rajce.idnes.cz/ZA_MODEL_ ... ve_modely/

Plastové modely (502 fotiek):

http://mikezax.rajce.idnes.cz/ZA_MODEL_ ... ve_modely/

Pár fotiek z výstavy (46 fotiek):

http://mikezax.rajce.idnes.cz/ZA_MODEL_2018_-_vystava/

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa petopato » 04 Mar 2018 19:09

A ešte som zabudol na jednu vec: Tie Miove vtáčiky sú na živo ešte krajšie ako na fotkách. :wink: :victory:

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa pisho66 » 04 Mar 2018 19:32

petopato napísal:A ešte som zabudol na jednu vec: Tie Miove vtáčiky sú na živo ešte krajšie ako na fotkách. :wink: :victory:


K tomuto sa pripájam :victory:

Chcem tak isto poďakovať za skvelú akciu, kde bolo možné opäť pozrieť veľa pekných modelov a aj stretnúť známe tváre, a navyše sa mi ušli aj dáke medaile. Teraz už len zase niečo zlepiť aby bolo s čím prísť aj nabudúce.
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa Sekerka » 05 Mar 2018 21:10

A ja teda nakoniec! Aj ja sa chcem poďakovať všetkým. Najmä vrsovi, marmatovi,&reyovi za priamu pomoc, Tomovi za kaplnku ktorú si hádam každý odniesol, chalanom od plastikáčov za pomoc a ochotu, priateľom z Poľska za špeciálnu cenu... :victory:
Som rád že som urobil radosť ZAXovi so zlatou knihou. Nateraz zostáva otázkou čo ďalej s ABC nostalgie cup. Či v tom pokračovať, ale nejakým umiernenejším spôsobom, alebo to celé vypustiť. Špekuloval som nad nejakým SIGom ABC komiksovým? Vzpoura mozku, galaxia, Kruan...
Mrzí ma že žiaci si toho roku ku nám cestu nenašli, o to radšej som sa pobavil s MIOm, maťokolom, Martinom Svobodom, sonym, bugatim, Peťom Šimkom, Kubom Bielikom, majosom (hrdina, si sa bál prísť do Kazačku že? :haha: ) a mnohými ostatnými od papierákov po plastikáčov, obchodníkov atď. (Som zvedavý na koho som zabudol :-( ).
Čo sa týka ozvučenia: nemali sme prístup ku lepšiemu. Minulý rok sme mali požičané z iného zdroja.
A priestory sa riešia. Mne sa to tiež nepáči prekladať modely hore-dolu, až do tej miery, že už nie je celkom jasné kde ktorá kategória začína a kde končí. Problémom v tomto prípade je buď neochota ľudí (čím nižší úradník, tým viac oprsknutá pa.uľa), alebo nedostatok parkovacích plôch. Každopádne je snaha to riešiť.
Záverom sme sa s vrsom zhodli, že to stojí za tú námahu a ak sa nič nestane na rok sa stretneme (dúfam :wink: ) znovu.

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa Sumec » 06 Mar 2018 00:34

Sekerka napísal:... (Som zvedavý na koho som zabudol :-( )...

Zabudol si na toho čo nič nedoniesol :haha:
Za mňa taktiež palec hore za akciu :victory:
PS: Sekerka nabudúce sa polepším :P
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa Sekerka » 06 Mar 2018 14:17

Sumec napísal:
Sekerka napísal:... (Som zvedavý na koho som zabudol :-( )...

Zabudol si na toho čo nič nedoniesol :haha:
Za mňa taktiež palec hore za akciu :victory:
PS: Sekerka nabudúce sa polepším :P


Na teba som nezabudol...! :scorn: :haha: :wink:

Návrat na "Archiv 2018"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný