Sjednocení nabídek v ikoně fórum

Užívateľov profilový obrázok
KamilZ | 49
Príspevky: 61

Sjednocení nabídek v ikoně fórum

Príspevokod užívateľa KamilZ » 09 Apr 2016 09:54

Navrhoval bych sjednotit nabídku pod ikonou "fórum". Zobrazuje se zřejmě kontextově závisle a někde chybí možnost označit vše jako přečtené - například když si zobrazím nepřečtené, tak si v seznamu proklikám ty, co mě zajímají a následně chci vše označit jako přečtené, což ale nejde, musí se jít "někde jinde", aby se tato možnost objevila.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sjednocení nabídek v ikoně fórum

Príspevokod užívateľa serpens » 13 Apr 2016 07:58

Ahoj, pozeral som to v original 3.1.6 (bez uprav) a tam je to tak isto ako tu - ta moznost tam nie je ked si v casti "Neprecitane prispevky".
Opytam sa Skromneho, ci by s tym vedel nieco spravit, ale logicky mi vychadza, ze jedine, co sa tam bude dat je oznacit cele forum ako neprecitane, lebo inak forum nema info, kde sa nachadzas a teda nevie oznacit ako precitanu len cast fora.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
KamilZ | 49
Príspevky: 61

Re: Sjednocení nabídek v ikoně fórum

Príspevokod užívateľa KamilZ » 13 Apr 2016 09:27

Ahoj, děkuji, přesně tak jsem to myslel, označit celé fórum jako přečtené. Na obrazovce "Zobrazit nepřečtené" si pootevírám do oken témata, která mě zaujala a zbytek chci jednoduše označit jako přečtené (ostatně jiná možnost ani nedává smysl, protože ten seznam nepřečtených je také přes celé fórum).
Není to samozřejmě nic kritického, teď to jde, jen je to jeden klik navíc :-). Pouze mi připadlo mírně nelogické, že to zrovna při tom jednom zobrazení není tato volba přímo dostupná.

Užívateľov profilový obrázok
skromny | 49
Príspevky: 127
Bydlisko: Bratislava, konecne...

Re: Sjednocení nabídek v ikoně fórum

Príspevokod užívateľa skromny » 13 Apr 2016 10:25

KamilZ: Mozes, prosim, skusit ci to uz ide tak ako to bolo myslene?
podpis

Užívateľov profilový obrázok
sako1 | 46
Príspevky: 661
Meno: Miro
Bydlisko: Martin

Re: Sjednocení nabídek v ikoně fórum

Príspevokod užívateľa sako1 » 13 Apr 2016 12:17

Zdar,
menu "Označiť všetky fóra ako prečítané" funguje aj z obrazovky neprečítaných príspevkov.
Príspevky však ostanú až do refresh page označené ako prečítané. Takže možno nejaké requery, ak sa dá....
m.

Užívateľov profilový obrázok
KamilZ | 49
Príspevky: 61

Re: Sjednocení nabídek v ikoně fórum

Príspevokod užívateľa KamilZ » 13 Apr 2016 13:11

skromny: naprosto perfektní, děkuji!
Ještě jeden drobný nápad - je to obecně docela "nebezpečná" funkce (ať už se volá odkudkoli, z kterékoli stránky), možná by bylo vhodnější namísto nutnosti potvrzení závěrečné informace "Fóra byla označena jako přečtená.", kdy už je stejně pozdě a nedá se to vrátit, dát předem potvrzující dialog "Chcete všechna témata označit jako přečtená?" a naopak závěrečnou hlášku "Fóra byla označena jako přečtená." úplně vyhodit. Teď to tam je, zřejmě kvůli Javascriptu, protože se nerefreshuje stránka, tak aby bylo poznat, že se něco stalo.

Návrat na "Kniha prianí [Requests Book]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní