Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

hodnosti pre členov fora

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa ivant » 09 Jan 2010 22:13

ahojte len tak ma napadlo čo keby sme si udelovali nejaké hodnosti akože tu máme adminov a mi by sme si dávali napríklad natierač(to je ten čo premaluva modeli)alebo rýchlik to hádam pochopíte mi ostatný by sme boli len patlali trochu by to možno oživylo toto forum ak sa to chytí možte dat viac návrhov ja potom možem urobit nejaké grafické spracovanie ak sa to vobec bude dat pridat napríklad nad fotku svojho chsichtu :dhh:

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa Patero » 09 Jan 2010 23:38

táto téma je večne živá. Ako jeden z ludí, čo to tu organizujú sa môžem vyjadriť. Už pri zakladaní tohto fóra sme o tomto viedli živú debatu. Problém je však v tom, že na základe čoho pridelovať tieto hodnosti? Niekto by tie hodnosti, alebo hodnotenia bral vážne, niekto by bol na ne pyšný, niekto by to bral len ako somarinu na pobavenie. Ďalej je problém aj s kritériami pridelovania týchto hodností. Aj keby sa našiel systém, alebo nejaký klúč pridelovania, tak problém je v objektivite. Dávať hodnosť na základe počtu príspevkov? Alebo na základe kvality zlepených modelov? Kto posúdi ich kvalitu?

Ja osobne si myslím, že tie hodnotenia na fórach sú neobjektívne a preto na ne pozerám skôr negatívne. Ak to preženiem, tak na základe tých hodnotení by sa mohli začať ludia skupinkovať a rozdelovať na takých a onakých. Možno je to prehnané, ale mne to velmi nevoní.

Možno by to oživilo fórum, ale mohlo by to priniesť aj skazu.....

Užívateľov profilový obrázok
MaNoWaR | 30
Príspevky: 260
Meno: Erik
Bydlisko: Poprad

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa MaNoWaR » 10 Jan 2010 00:05

alebo to spraviť pomocou userbarov.. kto chce si da kto nie tak nie :-)

Užívateľov profilový obrázok
Boris27 | --
Príspevky: 206
Meno: Boris

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa Boris27 » 10 Jan 2010 00:23

MaNoWaR napísal:alebo to spraviť pomocou userbarov.. kto chce si da kto nie tak nie :-)

tiez ma to napadlo
[center]▄︻┻┳═一
"Pokiaľ nám vydrží kyslík, možno sa dožijeme i smrti hladom." Leela

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa ivant » 10 Jan 2010 00:27

v prvom rade ide o zábavu tak si myslím že skupinkovanie tu aj je ved sa to tu delí na bojovkárov a železničiarov dokonca aj pretierači su tu a nemyslím že sa nejak hádame skor sa len podpichuje vrámci noriem a zdravého rozumu, pridelovanie by mohlo byt napríklad že niekto niekoho navrhe na určitu skupinu, pravda nemusí to byt nastálo može sa to menit ale ak nič stoho aspon som sa nad tým zamyslite :wink:

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa petopato » 10 Jan 2010 01:10

Ja som nikto, ale ak by môj hlas zavážil, som zásadne proti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Užívateľov profilový obrázok
Jano 100 | 53
Pán plachetníc
Príspevky: 1469
Meno: Jano
Bydlisko: Humenné, Na Podskalku 62

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa Jano 100 » 10 Jan 2010 02:05

Nápad možno dobrý, ale nie pre toto fórum. Načo ešte rozdeľovať? Veľmi ľahko sa to zvrháva ( Patero má pravdu ) a môže to narobiť "balamutu". Takto ako teraz je vsjo jasno. Ako za okrúhlym stolom. All for one - one for all :vicotry: .

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

Užívateľov profilový obrázok
lavar | 43
Príspevky: 97
Meno: Ladislav Varga
Bydlisko: Záhorce
Kontaktovať užívateľa:

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa lavar » 10 Jan 2010 02:07

Niečo podobné sme zavádzali na prvom fóre PM.SK, no boli z toho iba potičky, nakoľko sa našli niektorý páni, ktorým sa nepáčilo hento, tamto, a čo ja vieš čo všetko ešte.
Hovorí sa, že čím viac hláv, tým viac rozumu. Podľa mňa by sa malo hovoriť, že čím viac hláv, tým viac problémov.

Príklad:
Majú sa stretnúť 4 kamaráti.
Traja prídu na čas a kým čakajú na štvrtého, tak sa rozhodnú, že vyberú podnik do ktorého pôjdu slopať. :haha:
Na návrh kamaráta č.1 sa všetci traja dohodnú, že pôjdu do XY Baru. Na to príde štvrtý a opýta sa, "Kam ideme?"
"Do XY Baru!" hovorí kamarát č.1.
"Čo ti drbe do XY-nka? To radšej pôjdem domov spať! Čo by ste povedali na AB Pub?". hovorí č.4.
"Č.1 povedal XY-nko a mi sme súhlasili Prečo tam nechceš ísť, veď to je dobrý nápad?", pýta sa ho č.3.
"Majú tam pivo ako chcanky, v AB-čku majú najlepšie pivo!", povedal č.4.
"Kým sa vy dohodnete, mne už vyschne v gágore, poďme už niekam! Pre mňa, za mňa aj do AB-čka, len už poďme!", dodal č.2.


Takže tu máme v skratke pár typov človeka.
Kamarát č.1. - Organizátor, Vodca, ako povie, niektorí skáču.
Kamarát č.2. - Salamista, je mu to jedno, on chce slopať.
Kamarát č.3. - Riťolez, outsider skupiny, ktorý sa strká do zadnice č.1., nakoľko je to Vodca
Kamarát č.4. - Magor, vyhľadáva konflikty a ide mu o jeho hrdosť. Chce mať stále pravdu aj keď o nič nejde.

Verte alebo nie aj tu na fóre nájdeme všetky typy.

Pre info, ja som č.2. :vicotry: :haha:
Keď sa chce, ide aj nemožné.

Rozpracované: Škoda Sentinel /Lavar/ 1:16
Odložené: ZIS-3 /Patero/ 1:16

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa Fito » 10 Jan 2010 08:05

MODRI VEDIA, ako sa to vsetko potentovalo, ked sa zaciali ludia delit podla farieb...
ja si to pamatam, a preto davam jedno veeelke NIE akemukolvek skupinkovaniu, hodnoteniu, kastovaniu, karme,...
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa ivant » 10 Jan 2010 10:11

tak v poriadku toto tu necháme pre výstrahu keby že má niekto podobný nápad,stým pridelovaním by to asi nedopadlo dobre ked som si prečítal vaše reakcie a ked už niečo podobné prebehlo niekde inde ja som tam nebol tak neviem(ludská rasa je divná :P )

Návrat na "Kniha prianí [Requests Book]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný