Strana 1 z 1

Ikona - neprečítané príspevky

Napísané: 06 Jan 2013 13:31
od užívateľa Ing. Spendlik
Ahojte,
nešlo by spraviť ikonu, ktorá ma hodí na prvý neprečítaný príspevok vo vlákne, väčšiu? Keď prehliadam fórum, otvorím si všetko neprečítané a vyberám si postupne čo chcem vidieť a otváram si samostatné taby práve kliknutím na túto ikonku. Nakoľko je ale tá ikonku maličká, tak sa mi často stáva, že kliknem vedľa :beat brick: Navyše fórum prehliadam aj na mobile a tablete a tam sa trafiť s prstom na tú ikonku je nadľudský výkon (treba preto približovať a nejaké špeciálne appky nepoužívam, typu Tapatalk a pod.).
Nedalo by sa to trochu zväčšiť?Re: Ikona - neprečítané príspevky

Napísané: 06 Jan 2013 13:55
od užívateľa serpens
Takto priamo v nastaveni to nejde, ani si neviem predstavit na kolko by to pokazilo styly, kedze to je vsetko na seba naviazane.

Ak mozem poradit, ja tiez casto chodievam cez mobil, ale neklikam na tuto ikonku ale na tu istu na konci daneho riadku, kde je len meno a 98% pripadov sa trafim aj bez zoomovania a pouzivam len zabudovany browser z Androidu. Tuna je zrejme moc klikacich policok po kope, tam na konci riadku je to omnoho lahsie kliknutelnejsie.Re: Ikona - neprečítané príspevky

Napísané: 06 Jan 2013 14:04
od užívateľa Ing. Spendlik
OK, myslel som si, že to nebude také jednoduché. A ďakujem za radu, skúsim použiť.

Re: Ikona - neprečítané príspevky

Napísané: 07 Jan 2013 10:51
od užívateľa viktor
Keď sme pritom, nedalo by sa dať tlačidlo "Označiť všetky fóra ako prečítané" sem: search.php?search_id=unreadposts ? Potom ako si človek otvorí fóra, ktoré ho zaujímajú, môže ostatné jedným klikom označiť ako prečítané bez toho aby sa musel vracať na obsah fóra.

Re: Ikona - neprečítané príspevky

Napísané: 07 Jan 2013 12:09
od užívateľa serpens
Podobne ako u spendlika, priamo v nastaveniach to nie je, mozno by sa to dalo prirobit rucne, ale to az tak netusim. Ale ten jeden klik navyse hadam nikoho nezabije, aj ked chapem, ze by to bolo o cosi praktickejsie.