Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

archivacia sukromnych sprav

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

archivacia sukromnych sprav

Príspevokod užívateľa iconmaster » 02 Máj 2014 12:59

Kedze stale sa mi zaplna schranka a casto lutujem odmazat niektore spravy kvoli obsahu, opytam sa: neexistuje nejaka rozumna moznost archivacie SS? Skusal som tie moznosti, co forum ponuka (do CSV a XML), no tie vystupy su dost chaoticke. Bolo by dobre nieco na sposob outlooku, pripadne nejaka konverzia do dokumentu, kde by sa tie spravy dali pekne precitat a pripadne otvorit aj prilohy.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: archivacia sukromnych sprav

Príspevokod užívateľa serpens » 02 Máj 2014 21:48

To uz mas zaplnene vsetky priecinky? Urob si priecinok archiv a tam si presuvaj spravy, ktore potrebujes archivovat.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: archivacia sukromnych sprav

Príspevokod užívateľa iconmaster » 06 Máj 2014 21:22

O takejto moznosti som ani nevedel :beat brick: Myslel som totiz, ze cela schranka je limitovana na 250 SS v dorucenych.. Kazdopadne dik, problem je vyrieseny :wink:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: archivacia sukromnych sprav

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Máj 2014 14:25

viewtopic.php?f=21&t=965#p28411 - moderatori maju este viac, kedze na priecinok maju myslim 250 sprav...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Kniha prianí [Requests Book]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný