Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Moderátori: Fito, Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Jene | 57
Príspevky: 880
Meno: Jano
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Jene » 11 Nov 2017 23:14

Z mašinkou sa pekne zabávaš a verím, že to bude moc pekný model... :victory:

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 23 Nov 2017 20:54

Ahoj dakujem za povzbudzujuce slova :) model urcite stoji za to. Ja som pokracoval skompletizovanim zasobnikov, kominom a hmm ak som dobre googlil tak sa to vola spriahla? :beat plaster: :beat plaster:
Nafotil som aj cely moj doterajsi nahlad na model...cele to je prilozene len na sucho. :victory:



PS: cez PC to tu funguje omnoho lepsie ako cez smarhone, takze budem pridavat postup uz len takouto formou :)

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 27 Nov 2017 14:22

Mohol by mi prosím Vás niekto poslať scan vystrihovačky, ide mi hlavne o časti kde sú popisky a znaky, budem musieť vyrobiť šablóny k lokomotive, neviete kde by sa dali stiahnuť free kolajnice pre tento model ??
:victory:
Dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Jene | 57
Príspevky: 880
Meno: Jano
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Jene » 27 Nov 2017 23:39

Koľaje v mierke 1:25 sa dajú nájsť na poľských stránkach... skús dať vyhľadať tory 1:25 alebo tory kolejowe, popr. napíš terenkozovi, ten možno má odliate koľaje... Niečo mám stiahnuté, tak ti to skúsim poslať cez ss... :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa terenkoza » 28 Nov 2017 00:08

halo :victory:

kolajnice:

viewtopic.php?f=77&t=6781&start=20#p158648

je to na nieco vyse metra kolajnic - komplet skladacka s odliatymi kolajnicami, podlozkami, maticami, laserovanymi medzikusmi a podvalmi. cena 20EUR.

priklad pouzitia:

http://gpm.pl/galeria-uzytkownikow/sergej-t6791529

dakujem
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Marmat » 28 Nov 2017 10:17

Nechcem terenkoze kaziť kšeft, ale to čo ti ponúka je len pre normálny rozchod (1435mm). Ja keď prídem večer domov, pozriem ti v odborných poblikáciach rozmery, príp. aj náčrt profilu koľajníc a urobíš si ich sám z papiera.

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 28 Nov 2017 23:49

Ahoj, ďakujem terenkoza ,ale na teraz mi stačí niečo free....nakoľko neviem ako by dopadli po namalovani a 20€ sa mi za koľaje vyhadzovať pred vianocami nechce ...ale neskôr keď budem robiť vecsi projekt si ich zaobstaram.
Marmat, ty si spomínal že máš mašinku doma, prosím dalo by sa ti mi ju zoskenovat a poslať?? Na nete sa mi sken nepodarilo nájsť...a dom skener nemám tak som nemohol skenovať dopredu...ale uz je v pláne kúpa aj skeneru s tlačiarňou. :victory:

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Marmat » 29 Nov 2017 08:57

Teraz nestíham, ale skúsim si nájsť čas tento víkend, ak to teda nenaháňa. By som ti potom poslal aj sken profilu uzkoroz. koľajnice s rozmermi.

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 29 Nov 2017 10:12

Jasne vôbec to nenahana :victory: ďakujem.

Návrat na "Železničná technika // Railway"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní