Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Moderátori: Fito, Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 23 Sep 2017 06:52

No mne tak mala zas nepríde a ďakujem... :haha:
Nalepil som na železné časti textúru slzičkového plechu, myslím že to model oživi, samozrejme ešte príde farba a niejaka ta patina.
Na záver som sa trošku pohral s novým foto editorom na smartfóne. :P


Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa petopato » 23 Sep 2017 07:59

"Pred" to vyzerá lepšie.

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 23 Sep 2017 20:22

Na foto možno ano, v realite nie a výsledný efekt bude záležať na tom či sa mi podarí patina, no tým som si není istý :beat plaster: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 23 Sep 2017 20:26

Štefan napísal:Na foto možno ano, v realite nie a výsledný efekt bude záležať na tom či sa mi podarí patina, no tým som si nie istý :beat plaster: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 03 Okt 2017 15:12

Ahoj, opäť hlásim mierny pokrok, spodok mašinky som dal do farby...striekam to akrilovou farbou v spreji, nakoľko nemám airbrush...a efekt ktorý mi ostával po štetcov sa mi nepáčil. Celú stavbu prezentujem aj na fb...na papierových modeloch a na svojej vlastnej fb stránke, odkaz mám dole pod článkom, No pohrávam sa z myšlienkou že toto vlákno ukončím...nakoľko miera odozvy na portáli je dosť nízka a komunikácia môjho Androidu s touto stránkou tiež...neustále má odhlasuje z účtu...,potom sem píšem aj na 3. krát, na kym sa mi podarí zverejniť novú spravu, čo ma moc nebaví... :death: :beat plaster:

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 03 Okt 2017 15:15

Štefan napísal:Ahoj, opäť hlásim mierny pokrok, spodok mašinky som dal do farby...striekam to akrilovou farbou v spreji, nakoľko nemám airbrush...a efekt ktorý mi ostával po štetcov sa mi nepáčil. Celú stavbu prezentujem aj na fb...na papierových modeloch a na svojej vlastnej fb stránke, odkaz mám dole pod článkom, No pohrávam sa z myšlienkou že toto vlákno ukončím...nakoľko miera odozvy na portáli je dosť nízka a komunikácia môjho Androidu s touto stránkou tiež...neustále má odhlasuje z účtu...,potom sem píšem aj na 3. krát, na kym sa mi podarí zverejniť novú spravu, čo ma moc nebaví... :death: :beat plaster:

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Marmat » 03 Okt 2017 18:41

Ahoj,
to že ti nikto nenapíše automaticky neznamená, že by si mal nízku odozvu. Stačí, keď sa pozrieš na počet zobrazení tvojho vlákna, cez 900 kliknutí - to nie je zlé. A nenechaj sa odradiť ani technikou. Myslím, že by bola škoda, keby si ukončil prezentáciu svojej stavby, keď už si sa dostal tak ďaleko. Ja ťa stále sledujem. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 07 Nov 2017 23:42

Ahoj, tak už to teda dotiahnem do konca keď som zacal :haha:
Na mašinke som pokračoval kolesami a teraz som sa pustil do nárazníkov alebo ako to nazvať. Opet mi všetko vcelku pekne sedelo a myslím že by to bol pekny model aj bez premalovania, takže niekedy nabudúce dám podobnú mašinku aj v cistostavbe.
Naposledy upravil/-a Štefan v 16 Nov 2017 15:36, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Štefan | 36
Príspevky: 75
Bydlisko: Pezinok

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa Štefan » 07 Nov 2017 23:53

Musím fotky dodať postupne, lebo Lenovo a táto stránka ozaj nejdú dokopy.



Naposledy upravil/-a Štefan v 16 Nov 2017 15:35, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cn2t "Las" /MODELIK/ 1:25

Príspevokod užívateľa iconmaster » 08 Nov 2017 21:19

Zatial pekne makas! Tuto lokomotivu som ziskal v tipovacej sutazi (Zeriav) a po veceroch ju obcas prelistujem a rozmyslam kedy sa do toho pustit :still dreaming:

Návrat na "Železničná technika // Railway"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní