LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Moderátor: Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa Patero » 02 Nov 2008 23:35

Haklík opäť zostal bokom chudáčik a volba padla na toto.....

Obrázok

zajtra to ide pod nôž..... :greedy:

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa vasik1 » 03 Nov 2008 10:53

no uvidim jak ho dovrzes a potom ti predvediem jak to stavaju skutocni profesionali :vicotry:
inak ked som to doma studoval vyzera to uzasne len mi povedz ako mam chapat tu vnutornu stranku s tymi nabojmi ci co to tam je? (iny papier...)

Užívateľov profilový obrázok
Panther | 32
PinkPanther
Príspevky: 1260
Meno: Palo Višňovský
Bydlisko: Kuzmice

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa Panther » 03 Nov 2008 16:23

Aj ja som si ho kupil :vicotry: .Inač myslim že ten leskly papier je nato aby sa tie naboje leskli sak logika ne :P

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa Patero » 03 Nov 2008 17:55

Panther napísal:Aj ja som si ho kupil :vicotry: .Inač myslim že ten leskly papier je nato aby sa tie naboje leskli sak logika ne :P


ešte nejaké otázky? :haha: :haha: :haha: ....a že profesionáli.... :haha: :haha: :haha:

ale prvý postreh musím šupnúť. Drafmodelácky papier je svojim zložením nejaký iný a sekunďák saje jak mamina... Fotóze asi už dnes večer. Skladám celky 24, 25, 26, 27... tuším.... :boss:


btw: Nad lesklosťou a druhopapierovosťou tých nábojnic som si hlavu nelámal, lebo nemám v pláne ich lepiť. A ak, tak by som ich aj tak natieral... :baffle:

btw2: Obrázky, ktoré sem budem dávať, sa budú snažiť zachytiť postupnosť práce. Dosť to ulahčuje prácu ďalším modelárom. Podvozok je takmer identicky s Pak-40, takže ten lepím takmer bez návodov. Sranda začne, až sa pôjde na samotné delo...

btw3: A toto delo sa vozilo aj na podvozkoch Pz-2 pod názvom Wespe... (Na čo asi tak narážam, však? :haha: )

btw4: A čo sa týka kategórie: Ťahané delostrelectvo, tak sú to velmi vďačné modely, lebo v podstate jedinou opakujúcou sa súčiastkou, je koleso z druhej strany toho prvého.... :haha: inak každý diel je originál... :P

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa Patero » 03 Nov 2008 18:40

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa Patero » 03 Nov 2008 22:24

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa vasik1 » 03 Nov 2008 22:54

niekedy vam, co modely gebrite farbami, zavidim ze si mozete dovolit hentake brutalne brusenie a na konecnom efekte nic nie je vidiet :unhappy:
ale aj tak sa tesim na vlakno bude mi urcite napomocne :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa serpens » 04 Nov 2008 08:54

vasik1 - a co merkava? :P Tam si si farbenia uzil dost nie? :big smile: A aky velky uspech mala.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa vasik1 » 04 Nov 2008 14:53

- farbil som aj svoj prvy polsky model stug IV. ale dnes by ma na to uz asi nikto nenahovoril
obzvlast pri grafickej nadhere ponukanej od gpm (mne to pride hriech pretriet)
natrety papierak sa v mojich (opakujem v MOJICH) ociach meni tak trochu na plastak ale ked je niekto macher a vie to spravit budem to vzdy obdivovat ale nepresedlam
je vsak pravdou ze drafmodel robi uzasne modely ale farebne este nedorastli dokonca ani na modelik (oranzovo - zlte delo :beat plaster: ) uvidim ako to poriesim ked sa donho pustim (ak to bude mat po paterovi este nejaky vyznam :P )

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: LeFH 18/40 /Drafmodel/ 1:16

Príspevokod užívateľa sony » 04 Nov 2008 19:52

počúvaj a na mna si čo nepočkal?? :devil: .... :doubt: Ja viem nemáš ma rád :dhh: .. ale do tejto "maminy čo saje sekundák" sa pustím aj ja.. ale misím ešte dokončiť čo som strihol po nitre :big smile: :P
Papierový člen plastikového klubu

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní