Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Moderátor: Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa Marmat » 15 Jan 2018 10:59

Sledoval som ťa na facebooku a som rád, že si sa vrátil aj sem. Model vyzerá parádne a ten nábojový pás to celé pekné oživil. Gratulujem k dokončeniu a pri hasičáku poprosím viac fotiek z postupu. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Vojta Č. | 45
Príspevky: 273
Meno: Vojta Čaban

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa Vojta Č. » 15 Jan 2018 21:51

Ď, já to asi proložim nějakejma křídlama (mám tu jedny hezky úchylný, to se bude p.t. obecenstvu líbit). Ale nezakládám rozestavěnýho hasiče nikam hluboko ;)
S tím Facebookem je to holt výrazně jednodušší poslat fotky ven, a navíc, jak se na to rychle lepěj "like", je to takový instantní štěstí. Na fóru je to proti tomu vysoká literatura. Ale zkusím to prorazit :)

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 27 Jan 2018 23:25

Vojta Č. napísal:... a navíc, jak se na to rychle lepěj "like", je to takový instantní štěstí...

ako chceš :P

Obrázok
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa iconmaster » 28 Jan 2018 00:34

Na margo toho facebooku: netreba zabudnut, ze ako jednoducho zverejnis nieco, podobne jednoducho sa to strati v utrobach FB.. Dokumentacnu hodnotu to urcite nema a po rokoch je prakticky nemozne si preklikat postup stavby, pokial sa prezentuje na spolocnej stranke. V tomto stale nema na platformy klasickych for.
Obcas sa do toho kuknem, no rychlo ma odradia nekvalitne fotky, ziadna struktura a 100 prispevkove komenty o blbostiach + mnozstvo offtopicu - ano, toho sa nachadza aj na tomto fore, ale aspon je to separovane v sekciach a prispevkoch. Ale mozno som len ja prilis konzervativny :P

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2538
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa martin1807 » 31 Jan 2018 08:20

Pekná práca gratulujem k dokončeniu.:))

Osobne by ma takéto niečo asi desilo. Ozbrojene vozidlo "opasane" kopou kanistrov vyzerá zaujímavo ale asi aj nebezpečne zároveň.:D Ale to iba tak na okraj ja sa do toho nerozumiem.
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2178
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa Oliver » 31 Jan 2018 09:46

Gratulujem k dokončeniu, vyzerá to veľmi dobre. Pre mňa osobne "neokukaný" model. :) Zároveň držím palce v stavbe druhého, najmä aby netrvala zas tak dlho.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
Vojta Č. | 45
Príspevky: 273
Meno: Vojta Čaban

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa Vojta Č. » 31 Jan 2018 10:23

Toudi, mega Ď za mega páčik (fakt tomu tak říkáte nebo je to stejná volovina jako drevokocúr?) ;)
Iconmaster, souhlas a podepisuju v plném rozsahu. Najít něco, co člověk dával na FB je nemožný ve víc obsazený skupině asi tak do týdne, pak už bez šance. Jak už jsem psal, je to instantní štěstí proti fóru nebo blogu...

A jinak nojo, opřu se i do hasiče. Akorát mě po Mesrspitovi ukrutně láká ta růžová formule, co konstruuje a betuje Robert Blaschke na naší straně Karpat :) Ale s novým rokem je potřeba likvidovat kostlivce :)

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa atlon » 31 Jan 2018 17:39

Vojta Č. napísal:Iconmaster, souhlas a podepisuju v plném rozsahu. Najít něco, co člověk dával na FB je nemožný ve víc obsazený skupině asi tak do týdne, pak už bez šance. Jak už jsem psal, je to instantní štěstí proti fóru nebo blogu...


ale dá sa ;-) záznam o činnosti a vo filtroch si dáš Fotky a videá a tam sa ti zobrazia všetky možné fotky čo si kedy pridal na fb :wink:

a ináč, máš to parádne :victory:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeep Willys - SAS vs. Hasič /WAK+Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 31 Jan 2018 19:37

ja som si svoje príspevky ukladal, takže sa dali ľahko dohľadať, ale inak je fasbúk odpadové prietokové potrubie :girl:

Vojta Č. napísal:Toudi, mega Ď za mega páčik (fakt tomu tak říkáte nebo je to stejná volovina jako drevokocúr?) ;)

nemáš za čo :P


:bad smile:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných