T1E1 /GPM/ 1:25

Moderátor: serpens

Užívateľov profilový obrázok
JurkOo | 18
Meno: Juraj Kajan

T1E1 /GPM/ 1:25

Príspevokod užívateľa JurkOo » 03 Júl 2016 21:57

Dáme si takú menšiu hádanku na večer.

Kto si trúfa !? :)
Naposledy upravil/-a JurkOo v 30 Sep 2017 11:22, upravené celkom 1 krát.

Ing. Spendlik | 36
Meno: Tomáš
Kontaktovať užívateľa:

Re: ??? /???/ ???

Príspevokod užívateľa Ing. Spendlik » 03 Júl 2016 22:06

T1E1?
ObrázokObrázokObrázok

Roman | 44
2K+
Meno: Roman

Re: ??? /???/ ???

Príspevokod užívateľa Roman » 04 Júl 2016 07:49

nieje to nahodou otocene hore dnom?

JurkOo | 18

Re: T1E1 /GPM/ 1:25

Príspevokod užívateľa JurkOo » 30 Sep 2017 12:05

Fúha, no nečakal som, že to bude až také jednoduché :red: Áno, je to otočené hore dnom, snažil som sa vás zmiasť, lenže, ako vidím, to bolo márne :)
Takisto som si všimol, že som ešte pred rokom nepridal ďalší postup, ešte v tých dávno zabudnutých časoch som kostru potiahol obšívkou. Potom som model na dlllho odložil. Presnejšie do Vianoc, kedy som začal robiť na pásoch, tie som ako inak nedokončil, ani nevyrezal a odložil model až do začiatku septembra, kedy som pokračoval. Medzi tým som ale ešte spravil ďalšie dva modely, ktoré som tu neprezentoval.
Report
Ako som už spomínal vyššie model som potiahol obšívkou, potom som ešte v jeden voľny večer spravil vežu. Na model dorábam nitovanie, podľa postupu,
ktorý ukazoval Sumec kedysi dávno :P Zatiaľ sa to lepí bez výrazných ťažkostí. Dosť mi dal zabrať ten kryt hlavne, niesom spokojný so svojou prácou, mal som sa viac snažiť alebo vyskúšať druhý pokus. :confuse:

Ospravedlňujem sa za fotky (neorezané, veľké), ale pridávam ich cez telefón a nemám iné možnosti... :death:

Roman | 44
2K+
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Roman » 01 Okt 2017 07:38

-na ten kryt hlavne je liek: smirgel,tmel,smirgel,farba
-sumec robil nity na lietadle.na tankoch mozes robit nity aj tak ze si ihlou narobis vhodne kolecka,tie ponalepujes na tank a potom na kazde kolecko kapnes malu kapku herkulesa. a na nite budes mat peknu polgulatu hlavicku.

JurkOo | 18

Príspevokod užívateľa JurkOo » 02 Okt 2017 22:14

Áno, viem, že by sa to dalo aj tak, lenže v oboch prípadoch je tu ten problém, že sa mi to nechce prefarbovať, takže tak... :victory: :still dreaming:

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní