KV-2 /free/ 1:25

Moderátor: Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: KV-2 /free/ 1:25

Príspevokod užívateľa Sumec » 12 Sep 2017 07:08

to Roman: Našťastie sa mi to ešte neprihodilo, ale podarilo sa mi zhodiť jednu krabičku raz a mal som chuť to povysávať a nie pozbierať :haha:

to Štefan: Neboj ľavá strana je taká istá ako ta pravá :P A tiež si doma myslia o mne že už nie som normálny.
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: KV-2 /free/ 1:25

Príspevokod užívateľa Sumec » 21 Sep 2017 21:16

Posledný týždeň pred začiatkom semestra som si dal už voľno v práci tak som mal viac času sa venovať pásom.

Report
Zatiaľ mám čiastočne hotových 70 článkov, na ktoré ešte príde nalepiť po jednom zube na "vnútornú" stranu a na "vonkajšiu" ešte prídu nalepiť tri drapáky. Na prvých dvoch článkoch na fotke je ich možné vidieť. Keď je to celé biele nie je to tak dobre vidieť ale keď sa to dá do farby tak hádam to lepšie ukáže :big smile: Na dokončenie jedného pásu my chýba asi ešte 20 článkov. Ako môžete vidieť pás mám zatiaľ len zlepený páskou na koniec keď budú články už hotové tak budú spájané spojkami z drôtu.
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2114
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: KV-2 /free/ 1:25

Príspevokod užívateľa mimapnd » 21 Sep 2017 22:42

Ja strasne lubim takyto modelarsky masochizmus. tu sa ukaze, ze sa ti predlha naozaj paci a to prave odhodlanie spravit model podla svojich predstav a nehladat palene zlepsovaky. len tak dalej Adam.
M.
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: KV-2 /free/ 1:25

Príspevokod užívateľa vasik1 » 22 Sep 2017 07:19

To je tak škaredý tank...ale ty ho majstruješ tak krásne, že sa neviem na tú hromadu "plechov" vynadívať. PARÁDA!

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: KV-2 /free/ 1:25

Príspevokod užívateľa Sumec » 01 Okt 2017 17:15

Ďakujem, a som rád že sa vám páči aj škaredý model :victory:

Predloha sa mi páči tak mierne :P Vybral som si ho skôr ako skúšobný model na prvý celoprefarbovaný model, že keby som náhodou niečo pokazil tak by mi to nebolo tak ľúto vyhodiť :haha: Ale zatiaľ sa mi podarilo všetko tak ako som chcel a keď som skúsil použiť laserové pásy tak tie neboli vôbec podľa mojich predstáv. Bol by to pre mňa krok späť a nebol by som sám zo sebou spokojný. Preto som sa pustil do ručne robených pásov aj keď viem, že tým som predĺžil celú stavbu a niekoľko mesiacov.

Škola už začala a už dva víkendy som sa pásov ani nechytil, tak snáď ten ďalší spravím aspoň pár článkov :wink:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Pepo | --
Príspevky: 143
Meno: Pepo

Re: KV-2 /free/ 1:25

Príspevokod užívateľa Pepo » 26 Okt 2017 13:33

Neeeee, ked som videl tie pasy tak som si uvedomil ake su lietadla uzasneeee, ze nemaju pasy (okrem tych co lietaju v Tembrii) a ze tiez nemaju vela kolies to by som nedal urcite. Sumec kak úžasno! Pridaj aj link kde si to Kvecko stiahol, pls!
Super, super. No ale tie pasy to ...

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: KV-2 /free/ 1:25

Príspevokod užívateľa Sumec » 22 Dec 2017 17:56

to Pepo Prepáč, že odpisujem až teraz. Dlho som tu nebol. Link mi už nejako nefunguje na stránku kde som to stiahol. Neviem či môžem to sem uploadnuť keď nie som autorom toho free modelu.

Off topic: Nepamätáte si ako som lepil tie pásy? :haha: Nejak som zabudol :beat plaster:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: KV-2 /free/ 1:25

Príspevokod užívateľa Sumec » 01 Jan 2018 19:08

Oznam: Výrobný závod na pásy z technických príčin pozastavil výrobu :bad smile:

Bohužiaľ mi zhustlo riedke sekundové lepidlo, ktoré som používal na impregnovanie časti článkov a len málo sa vsiakne do papiera. Takže čo sa dalo som polepil a odložil do krabičky. A aby som využil voľno od školy začal som lepiť nový model aj keď nerád mám rozrobené dve veci :P
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní