Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Moderátor: Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Roman » 05 Nov 2017 16:54

budu na tigrovi aj svietiace reflektory a modre koncove svetlo?

Užívateľov profilový obrázok
Milan Paulus | --
Príspevky: 238
Meno: Milan Paulus

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Milan Paulus » 05 Nov 2017 19:30

Ne Romane. Svítit bude pouze vnitřek tanku. Dvě světla v korbě a tři ve věži. Na tom se už pracuje. Pořád jsem ti nepoděkoval za rady. I když to tak nevypadá, snažím se alespoň to co ještě jde podle nich předělat. Co se týče hadic k filtrům - myslel jsi toto?
Obrázok

Dneškem znovu odkládám stavbu Tigra a zítřkem začínám stavět Ferrari F 2003 GA...... Ve chvílích, kdy bude Ferrárko schnout, budu pomalu dělat kola, takže sem nějakou fotku do konce roku ještě dám. Opravy, podle Romana, dodělávky atd budou na řadě začátkem příštího roku. Takže ještě jsem stihnul dodělat vnitřek věže - rez ještě předělám podle rady mého italského kamaráda Enrica....

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Milan :P

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Roman » 06 Nov 2017 18:42

ahoj
-ano to su presne tie hadice,pozeram ze budu akurat. vnutro vyzera to velmi pekne. este by sa hodili niekde vo vezi zavesene sluchatka.
-aka herecka je na fotke vo vezi?
-clona okolo okularov zameriavaca vo vezi bola bud z gumy alebo z kozenky,cierna. podla fotky neviem presne urcit material .pozeral som v knizkach clony na flak a pak kanonoch co su v muzeach, v tanku by to malo byt take iste.
- na pravej strane v smere jazdy ,vedla mriezok chyba trubkove puzdro na rezervny prut anteny,antena ma dlzku 2m
Obrázok

-

Užívateľov profilový obrázok
Milan Paulus | --
Príspevky: 238
Meno: Milan Paulus

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Milan Paulus » 06 Nov 2017 19:43

Ta trubka, podle mých materiálů bude vzadu mezi výfuky a levým bokem, už je hotová, jenom není nainstalovaná...ta clona... na fotkách se mi nepodařilo určit ani materiál, ani barva, dělal jsem to podle fotky postaveného modelu, to nebude problém upravit... a ta herečka - je to němka, jménem Manja Behrensová.prý milenka Bormana.... kdo ví....

Milan

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Roman » 06 Nov 2017 22:11

ahoj
pozor: trubkove puzdro na antenu ktore bolo vzadu mali len velitelske tanky. bola v nom zlozena dazdnikova antena na dlhy dosah/ medzi tankom a velitelstvom/. velitelsky tank pzbefg/ panzerbefehlswagen sa od bezneho tigra lisi: ma dve prutove anteny na lavej a pravej strane karoserie. na vezi pri vetraku ma spominanu dazdnikovu antenu.
nema gulomet vo vezi / diera je zavarena/ a namiesto vezoveho gulometu ma dalsiu vysielacku,vezie si menej nabojov do kanona.
pzbefg pouzival m. wittman
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Milan Paulus | --
Príspevky: 238
Meno: Milan Paulus

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Milan Paulus » 12 Nov 2017 09:48

....dík. velitelský tank dělat nebudu..... detaily budu dodělávat a taky podle tebe Romane, předělávat později.... Teď stavím nové Ferrari a jak scnou části stavby, dělám vnitřní kola.....

Obrázok Obrázok ObrázokObrázok

Milan :P

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Brzdič » 12 Nov 2017 11:51

Ta rez uvnitř kabiny se mi tam vůbec nelíbí abych řek pravdu, tam měli být spíš odřeniny do šeda, když už, jakože jsou na holý kov. Ten interiér tak to zníčený být prostě nemůže.
Takto jsem to kdysi šmudlal na Mardru. Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Milan Paulus | --
Príspevky: 238
Meno: Milan Paulus

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Milan Paulus » 12 Nov 2017 12:56

...já vím. vždycky si to uvědomuju až vidím fotky. Pracuju na zlepšení. Snad to nějak odělám...

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Brzdič » 19 Nov 2017 12:59

Pokud máš ještě odstín té interiérové barvy, tak ty hnědé fleky přetři štětcem, samozřejmě vše se ti asi nepodaří, ale podle mě to bude jen ku prospěchu. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Milan Paulus | --
Príspevky: 238
Meno: Milan Paulus

Re: PzKpfw VI - Tiger I /Milan Paulus/ 1:6

Príspevokod užívateľa Milan Paulus » 01 Dec 2017 14:10

Tak jsem si pohrál s interiérem... Lepší už to nejspíš nebude....Teď jsou na řadě sluchátka, světla a podobný blbinky...

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Milan :P

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 neregistrovaní