T-34/76 / GPM / 1:25

Moderátori: serpens, Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Kečup | --
Meno: Jožo

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Príspevokod užívateľa Kečup » 16 Aug 2019 13:35

Ondro diki, ale pokial ide o čistotu, na to si tu napríklad ty s Oliverom (a samozrejme mnohí další), ja mám len vela tmelu a šmirglov :P Prečo myslíš že nerobím čistostavby :haha:
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:PzKpfw III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, PzKpfw IV, PzKpfw V Panther, PzKpfw I
Pracujem: T-34

Brzdič | 33
2K+
Meno: Ondra

Príspevokod užívateľa Brzdič » 17 Aug 2019 11:14

Ono i kvalitně tmeli a brousit je umění. :)

Kečup | --
Meno: Jožo

Príspevokod užívateľa Kečup » 28 Aug 2019 21:31

Dakujem za chválu Ondro fakt si to cením...Aj keď... ja sa pochválim aj sám ak budem zo seba mať dobrý pocit :haha: Budem dávať predbežne aj fotky patinovania, keď bude čas.... Urobil som ale začiatočnícku chybu a farbu Mr hobby som nagebril na lak mr hobby. Celá vrchná farba mi na prednom pancieri zošla a musel som to prestriekať :beat plaster: Na novú povrchovku som nastriekal jednu vrstvu pololesklého laku ... Vplyvy počasia som naznačil olejovými farbami a jemne porozotieral terpentýnom.

Urobilo mi to nepeknú vec, čo nevime ani prečo, ostali mi z terpentýnu jemné biele stopy a neviem z čoho. Našťastie sa to dalším zalakovaním pololeskom trošku utlmilo. Naniesol som aj dekály, konečne pekne prisali k nerovnému povrchu...decalsoft a návdy z youtube robia veľké zázraky. :victory: Ide sa nanášať wash a potom nejaké to blatíčko a a pigmenty. Dioráma je v hlave ale to až pak :big smile:

Ako tak kukám tie fotky, musím si fakt urobiť nejaký svetelný stan, lebo takto sa fakt stavba prezentovať nedá :beat plaster: Do konca roka sa polepším :P
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:PzKpfw III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, PzKpfw IV, PzKpfw V Panther, PzKpfw I
Pracujem: T-34

johnny7 | 35
Wykonawca
Meno: Jano

Príspevokod užívateľa johnny7 » 06 Sep 2019 08:17

Ta veza je mnam...Tiez som pozeral nejake plastacke videa na Youtube a hej oni maju volajake bazmeky na prilnutie dekalov a ich zafixovanie.
Hotovo: Jelzc GCBA 13/48, Iveco Trakker Dakar 2012
Na Stole: M4A3 Sherman
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Fito | 44
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 06 Sep 2019 11:52

Toto je fakt paráda, dá sa na to pozerať. Tie povrchy ti vyšli parádne.

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní