Hlava leva/1:?/free

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Hlava leva/1:?/free

Príspevokod užívateľa vasik1 » 29 Okt 2017 21:36

Už dávno sme nemali nejakú hlavu, tak som si strihol do leva. Mám stiahnutých troch a tento sa mi zdal najkrajší. Najskôr som strávil pár desiatok minút rozpisom strán a farieb. Niektoré som tlačil až v troch farebných kópiách, lebo na stránke bol diel hrivy (tmavohnedá), papule (ružová) aj tváre (okrová). Celý model bol na 20 stranách, ale tlačil som celkovo asi 40 výkresov. Dal som to na 300g papier, čo bolo fajn na veľkých dieloch, ale pri menších som sa z ohýbaním zapotil. Zuby a oči som natrel temperou. Takže tu je kráľ zvierat:

najskôr papuľa:



potom nos a tvárová časť:



a na záver hriva:



a tu je hotová trofej:


Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hlava leva/1:?/free

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 31 Okt 2017 19:32

bol to zamknutý súbor? lebo inak sa dajú v pepakura designery prehádzať diely na stránkach tak, aby boli na stránke farebne jednotné, aj keď je pravda, že vo free verzii to musíš spraviť na jeden záťah a rovno aj vytlačiť, lebo sa to nedá uložiť, to iba v platenej verzii
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní