Starcraft 2 - Immortal / free / 1:?

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Starcraft 2 - Immortal / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 23 Jan 2018 20:00

Čaute, tak po nejakej tej malej odmlke som sa opäť do niečoho pustil a je to niečo pre fanúšikov známej hry Starcraft. Model, ktorý som si vybral je z druhého dielu. Tento model som začal robiť niekedy minulý rok, ale nedopadlo to dobre a tak som sa rozhodol, že mu dám ešte šancu. V hre sa nachádzajú 3 rasy - protossovia, zergovia a terráni. Ja som si vybral rasu protossov a to Immortala. Je to robot, ktorý sa podobá na pavúka, ale má iba 4 nohy. Model je zložený z viacerých uzavretých častí, takže sa celkom dobre skladá a nie je moc zložitý - celkom oddychovka. Opäť som sa nepoučil a model som tlačil dve stránky na jeden papier. Ešte mi treba dokončiť ramená, na ktorých sú umiestnené kanóny a vymyslieť nejaký podstavček a bude hotovo. Tak nech sa páči zopár fotiek

Report
Predloha:


A tu už je samotná stavba


Keďže som v stavbe pokročil prikladám aj posledné fotky z mobilu

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Starcraft 2 - Immortal / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 28 Jan 2018 11:41

Čaute,
tak hlásim HOTOVO, celkom sa zadarilo a tu je ďalší prírastok do mojej papierovej zbierky. Model po zmenšení má výšku 12cm, keďže rasa protossov v hre mi dávala v hre istý dojem elegancie a mali na sebe určitý druh brnenia kúsok som ho natrel lakom. Možno ho neskôr ešte streknem nejakým matným nech sa tak nebliští. Mám ešte zopár kúskov z tejto hry tak dúfam, že ešte niečo v budúcnosti pribudne.

Report
Tak tu je pár finálnych fotiek

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Starcraft 2 - Immortal / free / 1:?

Príspevokod užívateľa vasik1 » 28 Jan 2018 12:13

A toto mi prečo uniklo? Starcraft je moja srdcovka (i keď ja radšej Terranov :wink: )

Máš nejaký link, kde sa to dá stiahnuť?

Model paráda!

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Starcraft 2 - Immortal / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 28 Jan 2018 12:41

dík moc :victory: aj zopár terranov mám v zbierke :)
a tu je link kde som to našiel
http://www.papercraftsquare.com/starcra ... nload.html
- hodí ťa to na nejakú stránku znakového písma :P a tam pod takou zelenou šípkou je možnosť stiahnutia apropo nájdeš tam viacero modelov z tejto hry

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní