Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

JoJo a Nepodarky

Užívateľov profilový obrázok
jozefbicar | 38
Príspevky: 33
Meno: JoJo
Bydlisko: Vikartovce - okr.Poprad

JoJo a Nepodarky

Príspevokod užívateľa jozefbicar » 07 Sep 2012 16:56

Tak prihodim sem aj ja nieco...
Mozno ma hned zdrbnete ze to niesu papierove modely...ale stale sa snazim nieco zlepit len mi to nejde tak ako by som chcel a teraz v poslednom case je to este vacsia bieda nakolko prechadzam na novu "vraj" ucinnejsiu liecbu....
Tieto vsetky kusky som zlepil za posledne 4 roky...
Niesu to majstrovske diela...ale priznam sa lepit to len jednou rukou zdravou a druhou, ktora dokaze maximalne pridrzat tu zdravu je fakt nadludsky vykon....
Vacsina modelov je malovanych rucne stetcom alebo striekanych autolakmi...
Doma mam aj papierove modely od Vas priatelov ktorí ste mi ich poslali...a zato Vam velmi dakujem...
tie vsak nebudme prezentovat nakolko som ich nelepil...
Tak mozte sudit...:)


Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: JoJo a Nepodarky

Príspevokod užívateľa Roman » 08 Sep 2012 07:25

ahoj,paradna zbierka kamionov.ten tahac hned prvy / cervena kabina a biela strecha /to je aky typ? taky bol aj v terminatorovi ,prvy diel. ostatne su mi ako tak zname. este ta poprosim aka je sirka v centimetroch tej zelenocervenej vlecky hanomag ktoru taha bussing alebo krupp titan/ furt sa mi tie dva nakladaky pletu/.

Užívateľov profilový obrázok
jozefbicar | 38
Príspevky: 33
Meno: JoJo
Bydlisko: Vikartovce - okr.Poprad

Re: JoJo a Nepodarky

Príspevokod užívateľa jozefbicar » 08 Sep 2012 13:21

Cauko.....
Tak sirka vlecky je taka ista ako auta...ma 10cm a s plachtou 10,2 cm....
inak to auto co taha ten zeleno.-cerveny prives je Bussing 8000 S13, ale ako pises tahaju ho aj stroje znacky Krupp Titan 80, rozdiel medzi nimi je len v kapote..
Bussinng ma rovnu kapotu a Krupp ju ma tzv.do špica...
Ten bielo-cerveny tahac je Chevrolet Titan 90, je to presne ten s toho filmu...
Inak toto su skor zberatelske kusky ako modely..., najmladsi ma 5 rokov a najstarsi okolo 40...takze skor rarita ako modely...
Prevazne vsetky US tahace co mam su vyrobene este pred vznikom SR....
boli zohnane na polskych aukciach a USA..

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: JoJo a Nepodarky

Príspevokod užívateľa Roman » 08 Sep 2012 17:40

ahoj,pamatam si ze po prevrate sa predaval v modelarskom velky model kenworta z namalovanou arabkou a nazvany oriental expres.ten ti este chyba v zbierke :P este som zabudol ta vlecka je v akej mierke? je to totiz vlecka hanomag,pouzivana za vojny nemeckou armadou. raz som nasiel na nu nakres ale bez rozmerov.niekedy by ju som chcel zmontovat. nevyhoda je ze ma duplaky aj vpredu a vyrobu koles ja nemam rad. :P

Užívateľov profilový obrázok
jozefbicar | 38
Príspevky: 33
Meno: JoJo
Bydlisko: Vikartovce - okr.Poprad

Re: JoJo a Nepodarky

Príspevokod užívateľa jozefbicar » 08 Sep 2012 18:32

no hej ten kenwort bol robeny tak v tom období ako pises....ale bol este jeden pred nim co bol prvy a po nom nasledoval az ten.....
inak cena toho kenworth-u sa teraz pohybuje na nejakych 350 dolarov co je fakt palka...za stary model...no mozno casom vyjde v reedici...
Hej ta vlecka je hanomag...je to mierka 1/24...s tych vsetkych modelov je ona najviac podobna realnemu modelu....tie ostatne modely to su len take "scifi" kombinacie...jeden podvozok a mix kabin a nadstavieb...
inak toto su posledne plastove modely uz stym koncim....zabera to moc miesta mam ich doma vyse 30 a co je anjhorsie tie nove to su len take fakt "scifi" kombinacie a tie stare su uz nedostupne za normalne ceny...
Takze radsej budem kupovat a archivovat papieraky ako tieto monstra....a teraz je aj tak ten trh slaby ....je len velmi malinko kamionovych modelarov...
Ten prives by bol v tvojom podani super...prezrel som si tvoju galeriu a nemam slov..fakt krasne kusy....

Užívateľov profilový obrázok
kamen | --
Príspevky: 275
Bydlisko: Šala

Re: JoJo a Nepodarky

Príspevokod užívateľa kamen » 05 Okt 2012 17:00

To je fakt krásna zbierka, medzi nami, nič si z toho nerob že to je plast, ja s zvyknem hovoriť, že lepím papier pretože neviem malovať :)

Užívateľov profilový obrázok
jozefbicar | 38
Príspevky: 33
Meno: JoJo
Bydlisko: Vikartovce - okr.Poprad

Re: JoJo a Nepodarky

Príspevokod užívateľa jozefbicar » 28 Apr 2013 15:41

Vyslo slnko pod Tatry tak som tie Tatry vytiahol na vzduch...
Bohuzial ani jedna nieje moja praca...nedokazem to este stale..ruka neposlucha..
Tak len takto dakujem tym co mi ich poslali...oni uz vedia...
Tak vdaka chalani...J+P+P...

Návrat na "Galéria dokončených modelov // Gallery of Finished Models"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní