Fitove modely

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 43
Víťaz Foto mesiaca
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fitove modely

Príspevokod užívateľa Fito » 21 Máj 2018 09:29

BN2T Freudenstein / Modelik /1:25

Report: viewtopic.php?f=24&t=7994|

Lokomotívy mám rád, tak nejak mi voňajú, a zaujímajú ma aj z technického hľadiska.
Túto lokomotívu som dostal od Braintecha, nechcelo sa mu ju dokončovať, tak som ju teda zobral ja, že ju raz dokončím.
A tak nejak sa mi priplietla pod ruky zrovna v dobe, keď som dostal chuť trošku natrénovať postupy, ktoré moc neovládam. Takže som si naštudoval ako na to, a vyskúšal som si také chuťovky, ako je šúpanie farby, naznačenie opotrebovania, alebo prevádzkové zašpinenie.
A keď už som bol rozbehnutý, tak som k modelu spravil aj podložku, konečne som sa prinútil aj k sadeniu statickej trávy, no jedným slovom, bavilo ma to :big smile:

Fito | 43
Víťaz Foto mesiaca
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 25 Sep 2018 12:31

Snežný pluh SP113 / Braintech /1:25

Report: http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=24&t=8081

Sprav mi Betu. To je veta, ktorá by sa dala vyložiť všelijako, v tomto prípade však ide o výpomoc pri tvorbe modelu.
Chopil som sa toho rád, konečne niečo nové, neopozerané. Stavať model z vedomím, že moje pripominky a návrhy budú vyslišané a pomôžu pri vzniku pekného modelu ma veľmi bavilo.
Dielo sa podarilo, a vystrihovačka by mala uzrieť svetlo sveta čoskoro vo vydavateľstve Orlik.

Fito | 43
Víťaz Foto mesiaca
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 23 Okt 2018 10:30

Schienenwolf / Lubosh /1:25

Report: http://papermodelers.sk/viewtopic.php?f=24&t=8125

A znova jeden model, ktorý patrí na koľajnice. Chcel som ho postaviť už dávnejšie, hneď ako ho Lubosh pred ôsmimi rokmi nakreslil a dal na stiahnutie.
Lenže čas málo, a model sa mi dostal na stôl až teraz.
Veľmi príjemná stavba, ktorú som si okorenil mojou snahou o namaľovanie a patinovanie. Stále sa učím, ešte to má veľké rezervy.
Podložka mi dala trošku zabrať, ale som rád, že som odhodlal ju spraviť.

Návrat na "Galéria dokončených modelov // Gallery of Finished Models"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný