Reportáže z akcií

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Reportáže z akcií

Príspevokod užívateľa serpens » 19 Apr 2016 07:15

Spoločné vlákno pre reportáže / fotoreportáže zo súťaží, ktoré nemajú samostatné vlákno.

Do názvu príspevku (subjekt) prosím vkladajte názov akcie, z ktorej je spravená daná reportáž / fotoreportáž.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Modelárska výstava v Mosonmagyarórvári 17.IV.2016

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 19 Apr 2016 07:17

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Go modeling - Vieden

Príspevokod užívateľa terenkoza » 19 Apr 2016 07:43

halo :victory:

to co ma zaujalo na go modeling vo viedni. mozno nieco prida aj traktor

T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 901
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Reportáže z akcií

Príspevokod užívateľa mirec116 » 03 Okt 2016 09:39

Pohár Kyjovské Radnice 2016 - štvrtý ročník výstavy a súťaže papierových modelov (30.9.-1.10.2016)

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 901
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Reportáže z akcií

Príspevokod užívateľa mirec116 » 10 Feb 2017 09:00

FestHry Trnava 2017 - 8. ročník Festivalu hier, hračiek a zábavy sa koná tento víkend (10.-12.2.2017) v mestskej športovej hale. Vystavujem tu 150 papierových modelov, medzi ktorými je 40 stavieb zo Slovenska, Pražský hrad, sedem divov sveta, bojová, stavebná, železničná a kozmická technika, lode, figúrky, automobily aj formule 1. Pozývam všetkých známych aj neznámych :)

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 901
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Reportáže z akcií

Príspevokod užívateľa mirec116 » 13 Feb 2017 12:15

Papírové Království Brno 2017 - 17. ročník tradičného stretnutia staviteľov a priaznivcov papierových modelov sa uskutočnil 11.2.2017. Fotil som, čo ma najviac zaujímalo (teda prevažžne architektúru).

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Reportáže z akcií

Príspevokod užívateľa group b » 22 Máj 2017 08:39

Dlouhé měsíce jsem se na tuhle akci chystal, mohli jste zde sledovat jak vznikají různé často prapodivné modely.
V sobotu jsem to snažení ukončil slavnostním otevřením výstavy
Lajka a zvířecí kosmonauti.
Není to jen výstava o modelech, chtěl jsem, aby to bylo něco víc a asi se to povedlo.
K vidění je okolo 150 modelů s tematikou letů zvířat do vesmíru i zkoumáním vesmíru. Modely jsou doplněny o dalších 450 exponátů z nich je více jak 300 obrázků dětí z devíti škol, kde nakreslili, jak si představují zvířecího kosmonauta. A aby to nebyla "jen " výstava, tak všechny obrázky jsou prodejné a výtěžek poputuje, jak jinak, když je to výstava o Lajce, na pomoc psům v nedalekém útulku.
Tím jsem si splnil to, co jsem si předsevzal před asi třemi lety, kdy jsem se do akce pustil, tedy že zkusím udělat výstavu, která alespoň mě dává smysl.
Samozřejmě musím poděkovat všem, kdo mi a akcí pomohli jak zajištěním exponátů tak i radou, odkazem na zajímavé stránky, fotografií atd. A že Vás bylo opravdu hodně.
A mohu do modelářského důchodu.
Nějaké obrázky zde
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
HlavaXXII | 47
Majster - Kráľ lietadiel
Príspevky: 1580
Meno: Marek

NATO Days Ostrava + XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 21 Sep 2018 22:25

Tak sme si spravili výlet :)


NATO Days sú veľká masovica, 100000 ľudí za deň je dosť. Raz stačilo. Letové ukážky boli zaujímavé, hlavne F16 sa predviedli. Parádne boli aj ukážky švédskych strojov. Keďže sme mali miesto kde lietadlá šli na pristátie, tak pár pristávacích konfigurácií (väčšinou) :wink:



V nedeľu sme absolvovali výstavu modelov v Przeciszowe. Výstava bola zaujímavá, našli sa pekné kúsky, ale mám pocit, že úroveň bola tento rok trošku slabšia, aj modelov bolo pomenej. Ale aj tak bol čo obdivovať. Čo to sme aj nakúpili, aj marmoda sme stretli, aj mu tam 4 krát cinklo :victory: Gratulujeme :wink:

Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

bitka u Slavkova 30. XI.- 2. XII. 2018

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 11 Dec 2018 22:34

bol som na bitke u Slavkova, teda v Tvarožnej, priamo v Slavkove robila akciu "konkurencia"

spali sme v stanoch, hoci bolo -4°C, tak som sa vyspal dobre, bol som fest zababušený a bolo mi teplo, ako doma pod paplónom, len keď som sa v sobotu ráno vytrepal zo stanu, čakalo ma prekvapenie v podobe snehu



hoci mrzlo, nefúkalo a hlavne, NEBOLO BLATO, takže cajk

našiel som nejaké albumy s fotkami na fasbúku a rajčeti

žena za zrcadlem
Radmila Pavlíčková
Zbigniew Mikesz
Austerlitz
Johana Spáčilová
Michaela Wecker Photography
bedasvo na rajčeti

a videá

pekne zostrihaný klip z bitky u Slavkova
z televízie
javornícka delostrelecká garda


časom možno bude ešte viac fotiek aj s našim delom, pretože moji chalani vymákli v krčme chalana s 2 fotoaparátmi, ktorý by sa rád pozrel na bitevné pole, ale nevedel ako, tak sme ho navliekli do kaftanu a kožušinovej čapice a za to nás dosť pofotil, tu kľačí pri dele

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Reportáže z akcií

Príspevokod užívateľa iconmaster » 11 Dec 2018 23:07

Haluz. A v com a na com si spal - v nejakom dobovom spacaku a karimatke?

Potom daj link aj od vasho "dvorneho" fotografa :wink:

Návrat na "Akcie, súťaže a výstavy // Actions, Contests & Exhibitions"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní