Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Užívateľov profilový obrázok
MIO | 45
Vtákológ
Príspevky: 488
Meno: Mišo
Bydlisko: Modra

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa MIO » 23 Okt 2017 00:07

Aj ja sa chcem pridať a poďakovať organizátorom za podarenú akciu. :)

Aj keď som z rodinných dôvodov nemohol byť na akcii celý čas, stretol som starých známych, spoznal nových, podobne postihnutých ľudí a odniesol si aj dve placky za modely :victory: Najviac si ale cením Cenu ing.Ondreja Čiernika za architektúru ktorú som dostal za kolekciu zvoníc, Ďakujem :dhh:

Obrázok

Určite sa uvidíme aj na budúci rok :wink:

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 901
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa mirec116 » 23 Okt 2017 08:33

Nitra bola z môjho pohľadu fajn - modely aj ľudia. A odfotil som asi všetky papierové modely :wink:

Architektúra:




Ostatné:


Užívateľov profilový obrázok
Kečup | --
Príspevky: 390
Meno: Jožo
Bydlisko: Horná Poruba

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa Kečup » 23 Okt 2017 15:32

Za mňa tiež skvelé :big smile: Moja druhá Nitra, prvý krát len ako divák, teraz ako zúčastnený. Nepoznám síce osobne žiadneho iného modelára, tobôž papierového, ale atmosféra super, samá dobrá energia a super akcia na nakopnutie do lepenia :) Organizátorom aj vystavovateľom obrovské poďakovanie:).
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger

Užívateľov profilový obrázok
labyrint | 61
Príspevky: 106
Meno: Igor Tomášik
Bydlisko: Prievidza

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa labyrint » 23 Okt 2017 17:37

Nepoznám síce osobne žiadneho iného modelára, tobôž papierového...

To poznám :wink:
Postupne sa síce zoznamujem s kolegami, ale stále mám čo doháňať.
A mrzí ma že som zase nestihol viac (keď vidím kto všetko z fóra v Nitre bol). :(
Pár rokov dozadu sa robilo aj spoločné foto (a doplňali sa k tváram mená)
...tak jednu pripomienku, návrh by som mal.
Čo tak budúci rok zorganizovať v rámci výstavy "papierácke zoznamovacie stretko"?
(...alebo ako súčasť každej budúcej výstavy - ZA Models, Martin, ...?)
...sú rôzne spôsoby ako nájsť správnu cestu ;-)

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa Sumec » 24 Okt 2017 00:40

Taktiež sa pripájam ku kladným ohlasom k súťaži. Neľutujem že som prišiel aj keď som odchádzal bez metálu a len s elastickou nitkou na anténky :haha: Ja ich už mám dosť :wink:

to mimapnd: Tak ale zas pravdu povediac ani ja som nebol zas z tých najrýchlejších na tom obede :haha: Ale vyhovorím sa na tupý nožík :P

Dúfam, že ďalší rok donesiem aj niečo nové a nie niečo čo už videl hádam každý, možno tie pásy na KVčko stihnem spraviť a donesiem tie ako samostatný model :victory:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --
Príspevky: 153
Bydlisko: Nitra

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa RKK » 24 Okt 2017 19:49

Chcem sa podakovat vsetkym, ktori prispeli k zorganizovaniu tejto peknej akcie (bambulo, chalani z MK Zobor), tiez vsetkym, co prisli a priniesli modely ako aj tym, ktori prisli len pozerat a obdivovat (bolo co). Netreba zabudnut ani na predajcov, bez ktoych by to nebolo ono - nepochybujem, ze keby tam neboli oni, tak nam pride o polovicu menej ludi :big smile: .
O rok zase dovidenia :wink: .

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa Bambulo » 25 Okt 2017 10:10

nemyslim si , ze sa treba niecoho obavat
.... velka vacsina z nas ma modelarstvo ako konicek a velka vacsina z nas pride na vystavu s tym , ze sa chce zabavit , porozpravat nazivo so znamymi z fora , z FB a podobne .
Popri tom si prezrieme modely a pokecame o nich , nieco kupime a proste stravime prijemny den .
Ci je tam o desat ludi viac alebo menej , ci je tam 8 predajcov , alebo dvaja je v podstate jedno ... ucel za ktorym to organizujeme , ucel za ktorym tam vacsina ludi pride je splneny tak ci tak .
Ide o to , aby sme sa citili prijemne pri tomto nasom konicku a bavili sa tym . :big smile:
Naposledy upravil/-a Bambulo v 25 Okt 2017 12:41, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa sony » 25 Okt 2017 11:11

tak ako píšeš Bambulo.. súhlasím s tebou...
krásne modely boli k videniu podľa foto.
Je mi ľúto, že som sa tento rok nedostal, aj keď som mal v pláne aspoň na hodinku dve dôjsť, no polovička sa nakoniec necítila dobre tak som ostal s ňou.
Verím, že budúci rok sa budem zúčastňovať na viacerých akciách, Nitru samozrejme nevynímajúc. :victory:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa majos » 25 Okt 2017 19:46

Pesoico, ono ale NR a TT nie su jedine udalosti... Kolki z BA kraja chodia aj inde? V TA3 sme boli ks z dolnej zeme a mozno nas niektori mali aj za chujov. Keby som mal novy model dokonceny, tak urcite prinesiem aj minulu sobotu (pre mna je NR srdcova zalezitost). Okukane veci som nechcel nosit, jednak v NR uz boli a dost co som ich doniesol do Tatroch:)

Nomalne zvazujem, ze pokial sa jedna o hodnoteny model, tak si vyberiem jednu sutaz a tam ho prihlasim k hodnoteniu (nech je aj cudne), skratka nieco ako sport. Jednym vykonom v sprinte nemozes ist celu sezonu, alebo dve. To je len moj planovany osobny pristup, este je moznost nechat si to doma. Tesim sa na hvezdaren, to je asi to naj co sa dalo vymysliet:)

Hodnotenie modelov je ina zalezitost. Tento rok bol unikat dat jedneho cloveka s dvomi modelmi v jednej kategorii. Ano, moze mat niekto pocit, ze som sa obrazil, ale pozri si (ked bola moznost) Despath. Ale to sa uz velakrat diskutovalo (zase od toho je diskusne forum, nemam rad len komentáre typu: super, ides,.... a len pozitivne videnie sveta).

Takze som hodil prvy. Ale v podstate som ta zachranil, ukamenovany budem ja:) Aloha, M
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2114
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 23. ročník , 21.10.2017

Príspevokod užívateľa mimapnd » 25 Okt 2017 22:34

A vsimli ste si tento rok, ze v malych (tym myslim vekom, cize pidizvici) kategoriach vladli dievcata? Chlapci sa asi hanbili :bad smile: A ta mala bugatka od takeho dievcatka, vlastna tvorba podotykam, tusim som aj foto dal. Sikovne ruky.

PS: Po Nitre som si spomenul na svoje detske casy, na svojho veduceho a nedalo mi to, vyhladal som si ho, stale lepi, i ked plast (jeho su Mustangy P51tky, tych ma habadej), tak ked pride ten spravny cas na buduci rok, tak mu napisem a opytam sa ho, pozvem, ci by neprisiel aj so svojou partiou (Tatransky Orli) do Nitry, su to plastaci, ale zhrabnu hadam aj papierakov so sebou... Takze drzte palce, nech to vide a bude nas o nieco viac.
:victory:
M.
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný