ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Užívateľov profilový obrázok
mumodeanel | 28
Príspevky: 659
Meno: Tomáš Hrebík
Bydlisko: Kousek od Ostravy

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa mumodeanel » 04 Feb 2018 19:27

Zdravíčko
Pro vybírání případným zájemcům doporučuji http://www.betexa.cz, s prodejcem se znám a cokoliv z jeho sortimentu mohu přivézt.
Timmy.

Jen ještě malé doporučení... není dobré čekat na poslední chvíli, je dost možné že už pak nic neseženu.

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2178
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa Oliver » 25 Feb 2018 19:23

Zdravím, neviem ešte ako mi bude časovo vychádzať tá sobota, preto sa pýtam: Bude možné prísť s modelom, zaradeným do súťaže elektronickou registráciou, a vystaviť ho aj napr. o 11:00? V harmonograme sa táto informácia nespomína.

Edit: Informáciu som našiel nakoniec na facebooku. Ale aj tak otázka ostáva, či sa nebude dať pri "orientačnom" harmonograme zaradiť do súťaže model s neskorším príchodom, max. 11:20 (rátam s meškaním spojov). :P


Vďaka.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
vrso | 34
Príspevky: 696
Meno: Michal Vršanský
Bydlisko: Mojš
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa vrso » 25 Feb 2018 21:31

ja myslim ze problem nebude, o 11 sa este hodnotit urcite nebude

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2178
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa Oliver » 25 Feb 2018 21:49

Ok, tak jeden zaregistrujem. V najhoršom prípade ho zoberiem len na výlet. :haha:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
vrso | 34
Príspevky: 696
Meno: Michal Vršanský
Bydlisko: Mojš
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa vrso » 03 Mar 2018 19:12

Chcel by som len v krátkosti poďakovať všetkým návštevníkom a hlavne tým, ktorí priniesli na výstavu modely ktorých bolo tento rok neúrekom a boli na veľmi vysokej úrovni a rovnako aj tým čo sa podieľali na jej príprave. Dúfam že sa sa uvidíme aj na budúci rok. Ďalej chcem poďakovať aj predajcom papierových modelov Pavlovi Szostekovi a Tomášovi Hrebíkovi, že k nám prišli predávať modely. Snáď sa nám podarí nejako rozšíriť výstavnú plochu pre modely, ktorých z roka na rok pribúda čo nás veľmi teší. Ak máte nejaké pripomienky, prosím dajte nám vedieť aby sme ich mohli riešiť. :wink:

Prikladám výsledkovú listinu papierových modelárov.

Výsledková listina.docx
(13.46 KiB) 155 stiahnutí
Edit: vysledkova listina doplnená o špeciálnu cenu od modelárov z Biełskej strefy modelarskej
Naposledy upravil/-a vrso v 04 Mar 2018 09:09, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2178
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa Oliver » 03 Mar 2018 19:24

Z môjho pohľadu vydarená akcia, bolo sa naozaj na čo pozerať. :big smile: Akurát nabudúce už budem musieť prísť autom... ledva som stihol vyhodnotenie a autobus do ZA a nestihol sa rozlúčiť.. :red:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
MIO | 45
Vtákológ
Príspevky: 488
Meno: Mišo
Bydlisko: Modra

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa MIO » 03 Mar 2018 22:47

Ďakujem organizátorom za ďalší skvelý ročník tejto vydarenej akcie :victory: Modelov, modelárov aj návštevníkov pribudlo, bolo čo obdivovať a ten guláš naozaj stál za to :still dreaming:

Dúfam, že sa uvidíme aj budúci rok :wink:

P.S. A samozrejme ďakujem za tie tri medaile a model od chalanov z Poľska, ktoré som bol dostal :dhh:
Naposledy upravil/-a MIO v 04 Mar 2018 11:15, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa petopato » 04 Mar 2018 10:59

Vďaka za príjemne strávenú sobotu, akcia super, aj medaily bola, takže nevláčil som krabice zbytočne 200 km :wink: (LV trojposádka dokonca 5 medailí), takže výprava úspešná :victory:, snáď sa nám o rok znovu podarí zúčastniť...

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa iconmaster » 04 Mar 2018 15:11

Boli sme prvy krat, ale neolutovali sme! Aj ked sme to mali trochu daleko, akcia bola na vysokej urovni co sa tyka modelov aj organizacie!

Co sa tyka priestorov, ten kulturak je fajn, aj zaparkovat sa dalo a za 20 sekund prechadzky sme nasli aj pizzerku :haha: Ked sme prisli, uz to vyzeralo, ze nebude ani miesto kde vylozit modely. Nastastie Sekerka trochu preorganizoval stoly a nejak sme predsa len zaparkovali nasu techniku.
Dobre bolo, ze aj nejake nakupy sa dali poriesit. Priestory pre predajcov boli naozaj dostojne a tym, ze boli oddelelni v miestnostiach na prizemi, aspon sa nevytvarala enormna tlacenica medzi modelmi.

Za mna 3 drobne postrehy, co by sa dalo zlepsit o rok:
1. cas registracie do 11.00 - aj my sme prisli s miernym meskanim par minut po 10.00 h, ale nastastie sme stihli registraciu. A to som vyrazal z domu o 6.30 k Petopatovi..
2. ozvucenie pri vyhlasovani vysledkov - bolo dost zle pocut vyhlasovanie ocenenych, a to kvoli nekvalitnemu ozvuceniu. Samozrejme je to len drobnost, ale urychli to cely priebeh podavania cien.
3. vacsie priestory pre vystavu modelov - neviem sice, ako to tam vyzeralo za prve dva rocniky, no o rok ten kulturak uz moze byt prilis maly na dalsiu akciu. Celkovo to trochu vyzeralo, ako keby papieraky boli strcene do kuta. Je nejaka statistika kolko papierovych a kolko plastovych modelov bolo prihlasenych na akciu?

Dakujem za peknu medailu, ako aj za celu akciu. A tiez Petopatovi za dopravu na miesto cinu. Dufam, ze pojdeme aj o rok :victory:

Užívateľov profilový obrázok
vrso | 34
Príspevky: 696
Meno: Michal Vršanský
Bydlisko: Mojš
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZAmodel / 3.3.2018 / Žilina

Príspevokod užívateľa vrso » 04 Mar 2018 15:28

iconmaster je to presne ako pises a vsetko sa to odvija od nedostatku priestoru

1. tiez by som rad aj do 11 ale kvoli nedostatocnym priestorom sa na mieste registracie robil workshop
2. ozvucenie bolo skutocne zle, oproti minulemu roku horsie, neviem v com bol problem
3. modelov pribuda kazdym rokom a tiez myslim ze buduci rok ak sa chceme niekam posuvat tak uz to priestorovo stacit nebude, a co sa tyka odstrcenia papierakov do kuta, sme radi za vobec nejaky priestor, prvu akciu pred tromi rokmi robili sami plastaci, vybavili priestory a vsetko okolo toho, a papierove modely boli len jedna kategoria, dalsi rok sme sa ku nim pridali a prebrali sme papierovu cast a ziskali sme aj vacsi priestor pre modely aj ked akoby v kute, no uz aj ten je nedostatocny ale nemozeme ziadat zas viac prietoru od plastakov ked ani im skoro nestaci

za mna len, dufam ze sa podari vybavit nejake vacsie priestory na vhodnom mieste

Návrat na "Archiv 2018"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných