1. – 3. jún 2018 / Galeon Pub Košice / Prednaska o papierovom modelarstve na popkultura fest

Užívateľov profilový obrázok
palyxk | --
Príspevky: 56
Meno: Pavol Kosc

Re: 1. – 3. jún 2018 / Galeon Pub Košice / Prednaska o papierovom modelarstve na popkultura fest

Príspevokod užívateľa palyxk » 28 Mar 2018 12:03

A este dufam, ze nebude vadit ak trochu vykradnem sekciu Tipy a Triky :big smile: lebo je prehladne spracovana a pomoze to ukazat niektore naradie a postupy. :P

Užívateľov profilový obrázok
marcello | 32
Príspevky: 383
Meno: Marcel
Bydlisko: KE

Re: 1. – 3. jún 2018 / Galeon Pub Košice / Prednaska o papierovom modelarstve na popkultura fest

Príspevokod užívateľa marcello » 19 Apr 2018 19:39

Paly, zatiaľ sa tu rozbehla skôr právnická debata.... Ale ozvali sa ti aj nejaký ľudia čo by priložili ruku priamo k prezentácií? Ja už mám dátum v kalendári a určite sa prídem pozrieť...

Užívateľov profilový obrázok
palyxk | --
Príspevky: 56
Meno: Pavol Kosc

Re: 1. – 3. jún 2018 / Galeon Pub Košice / Prednaska o papierovom modelarstve na popkultura fest

Príspevokod užívateľa palyxk » 20 Apr 2018 08:19

No nikto sa zatial neozval. Ale pokial mas zaujem resp. najde sa viac ludi mozem vam povolit zdielanie na google drive ak by ste mali zaujem ukazat nejake fotky alebo nieco pridat, resp. existuje viac ludi kt. by mali zaujem sa podielat na tomto.

Užívateľov profilový obrázok
marcello | 32
Príspevky: 383
Meno: Marcel
Bydlisko: KE

Re: 1. – 3. jún 2018 / Galeon Pub Košice / Prednaska o papierovom modelarstve na popkultura fest

Príspevokod užívateľa marcello » 21 Apr 2018 21:30

Ďakujem za návrh priložiť ruku k dielu. Ale ak si videl moje práce tu na fóre, tak určite vieš, že moje práce sú, triezvo povedané, amatérske. Ale stále sa plánujem zlepšiť! :)

Užívateľov profilový obrázok
palyxk | --
Príspevky: 56
Meno: Pavol Kosc

Re: 1. – 3. jún 2018 / Galeon Pub Košice / Prednaska o papierovom modelarstve na popkultura fest

Príspevokod užívateľa palyxk » 03 Máj 2018 08:47

Pouzil vsetky mozne fotky kt. som nasiel na tomto fore. Bolo by toho dost na cely semester prednasok aj viac. Vzhladom na velke mnozstvo fotiek sa ospravedlnujem ludom kt. som osobne nenapisal. Samozrejme uvediem odkial fotka pochadza. A snad sa mi podari tu hodit prezentaciu v nejakom editovatelnom formate...

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1. – 3. jún 2018 / Galeon Pub Košice / Prednaska o papierovom modelarstve na popkultura fest

Príspevokod užívateľa Fito » 03 Máj 2018 10:02

Tešíme sa, dúfam že sa akcia podarí a že nám potom dáš vedieť.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Návrat na "Archiv 2018"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných