Výstava papierových modelov - 5. ročník /do konca augusta 2018/ Smolenický zámok

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 901
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Výstava papierových modelov - 5. ročník /do konca augusta 2018/ Smolenický zámok

Príspevokod užívateľa mirec116 » 15 Jún 2018 09:16

Na piatom ročníku výstavy vo veži Smolenického zámku sme nainštalovali 85 papierových modelov. Z architektúry je vystavený napríklad Pražský hrad, kompletná kolekcia šiestich modelov slovenských hradov od Z-Artu (Strečno, Oravský hrad, 2x Lietava a 2x Trenčiansky hrad), nechýbajú kostoly zo Slovenska, ČR, Maďarska, Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie, Talianska, Švajčiarska či Japonska. Vidieť možno aj niekoľko betastavieb doteraz nepublikovaných modelov (Konkatedrála sv. Mikuláša v Prešove, Kostol sv. Ladislava v Spišskom Štvrtku, radnica v Bardejove, evanjelický kostol v Švábovciach). Vystavujeme aj veterány, motocykle, nákladné automobily, loďe a kozmickú techniku.

Zámok je otvorený pre verejnosť:
v letných mesiacoch júl – august, každý deň od 10.00 hod. do 18.00 hod.,
v mesiaci jún a september, každú nedeľu od 13.00 hod. do 17.00 hod.



Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1075
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstava papierových modelov - 5. ročník /do konca augusta 2018/ Smolenický zámok

Príspevokod užívateľa LuPa » 18 Júl 2018 12:47

Zajtra by som tam chcel ist, da sa s autom az ku zamku niekde? Hlasit sa vopred na prehliadku / navstevu snad netreba...

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1075
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstava papierových modelov - 5. ročník /do konca augusta 2018/ Smolenický zámok

Príspevokod užívateľa LuPa » 20 Júl 2018 12:21

Vystava je super, skoda, ze so sprievodkynou na nu nie je dost casu.A nevsimol som si nikde zmienku o tej vystave nikde na zamku: plagatik, reklama....
Ale super pocin a dufam aj v buducnosti sa zopakuje.Mam rozne hlavne starsie modely z ABC, co by som mohol tiez vystavit.

Návrat na "Archiv 2018"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných