Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa Bambulo » 25 Okt 2018 10:50

8. Jurek Nikiel ... predajca ktory chodi s Leszkom Gorom
16. MKK , brat Radka Krajciho (MKK)
17. bodieho synator
28. Poliak , ktory prisiel s Denisom Sinelnikovom (WMC)

aj labyrint tam bol , ale nestihol fotenie

Užívateľov profilový obrázok
eduardo | --
Príspevky: 192
Meno: Eduard
Bydlisko: Nitra-Rišňovce

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa eduardo » 25 Okt 2018 16:02

18. Eduardo
17. Matthew

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa Bambulo » 25 Okt 2018 22:35

spomeniem jednu situaciu :

viem ze sa nepatri pocuvat cudzie rozhovory , ale tentokrat som musel :big smile:

mladenec v ziackej kategorii nemal oceneny model a dost ho to hnevalo . Frustracia taka strasna , ze bol dost urazeny tak ako to dieta vie a chcel hned ist prec . Otec ho ale zobral za ruku a hovoril mu :
pozri , takto budes iba nahnevany a nezmeni sa nic , pride dalsia sutaz a zase mozno nic nevyhras ... pod , pojdeme si popozerat ocenene modely , ako vyzeraju , v com su ine od tych tvojich , v com su mozno lepsie a ty ked budes lepit dalsi , skusis to urobit podobne a uvidis , raz tu cenu dostanes .
A potom som mladenca videl dost dlho a podrobne okukavat ocenene modely .

Toto boli pre mna tie momenty ked viem , ze to ma zmysel , ze to co robime k niecomu vedie .

Rovnako ma velmi potesil Fito , ked mi do telefonu hovoril , ze jeho synator uz v aute zacal skladat model ktory si tam kupil , aby mal do buducej vystavy :big smile:

presne o toto ide vazeni

A samozrejme ma tesi , ze ste poprinasali aj starsie modely tak ako sme sa bavili pred vystavou a bolo fajn sledovat skupinky ako pri jednotlivych modeloch debatuju o tom ako to bolo vtedy , ako by to mohlo byt potom :big smile:
... vseobecne sa mi zdala taka pohodovejsia a uvolnenejsia atmosfera ako po ine rocniky ... zda sa , ako keby sme si to vsetci trosku viac uzili ... co si myslite ?

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --
Príspevky: 153
Bydlisko: Nitra

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa RKK » 25 Okt 2018 22:36

31 moj synovec Marek
33 moj synovec Matus

Okrem toho dakujem vsetkym, ktori sa podielali na tejto vynikajucej akcii, od clenov MK Zobor, cez vsetkych sutaziacich a vystavujucich az po kohokolvek, kto nas prisiel pozriet.

O rok dovidenia.

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa iconmaster » 25 Okt 2018 22:42

13. MartinX23

Inak tato Nitra bola specialna aj po tejto stranke - ze sme sa vratili k tradicnej skupinovke papierakov :big smile:

Bambulo - ta situacia otca a syna je super, bodaj by kazdy takto vychovaval svoje dieta. Hlavne ked dnes je v mode sa hned urazit, vzdat sa a automaticky ocakavat velku pochvalu aj za podpriemerne ciny..

Bambulo napísal:... vseobecne sa mi zdala taka pohodovejsia a uvolnenejsia atmosfera ako po ine rocniky ... zda sa , ako keby sme si to vsetci trosku viac uzili ... co si myslite ?

Urcite suhlasim. Mozno trosku aj zhoda okolnosti, mozno pocasie, mozno nove priestory, ale jednoducho to bolo fakt vydarene. Uz len si priat, aby to ostalo tradiciou!

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa bodie4 » 26 Okt 2018 09:29

Zdravím Vás všetkých.
Áno. Ďalšia Nitra je za nami. Ohlasy ste si mohli všetci prečítať. Ja by som prispel iba tým, že za tým všetkým sú Bambulo, Radko RKK a jeho bratia a synovci. Každý rok pripravujú túto akciu a môžem povedať len to, že za to všetko im patrí veľká vďaka. Je dobré sa takto stretnúť naživo, lebo PC to nedokáže a tá atmosféra má to čaro, že nás všetkých vie nakopnúť do ďalšej tvorby. Slovami experta modelov je veľa, modelárov málo. Tak nech sa Vám všetkým darí aj naďalej.
P.S.
Polovička Bugattiho je Lenka, č. 34 Mars 20.Číslo 5 nie je na fóre, ale je to priateľ Halušku.

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa Bambulo » 01 Nov 2018 09:20

ahojte ,

mame vysledkove listiny , takze si kazdy moze pozriet za co vlastne dostal cenu :big smile:

https://www.mkzobor.sk/index.php/sk/cena-primatora/273-vysledkova-listina-cena-primatora-2018

Návrat na "Archiv 2018"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný