Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Textove vtipy

Pravidlá fóra
Pridávať len vtipy alebo obrázky!
Ziaden chat!
Nepouzivajte vulgarizmy.
Dakujeme, že dodržujete pravidlá, aj vďaka tomu, je forum prehladné!
Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa Roman » 11 Mar 2017 19:21

- kdyby amíci popravovali za okradání mrtvích a zajatců do Plzně by dorazili první Britové

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 11 Mar 2017 22:10

Snížit laťku při výběru partnera?

Ahoj holky, omlouvám se z osob. důvodů za anonym. Marně hledám partnera, jsem vdova,40 let. Narážím na nešťastné rozvedené, kteří jsou rozchody psychicky poznamenáni, sexuální loudily a divné existence…Jsem veselá, s minulostí srovnaná, optimistická. Mám dojem, že v ČR nikoho nenajdu.Jsem zvyklá žít z minula v Canadě, Californii atd. Ráda bych zůstala tady, ale nějak si nemohu zvyknout na zdejší muže…Neříkám všichni, ale vidím tu škudlení, negentlemanství…Jis­těže je to všude na světě, ale tady mi to připadá dost markantní. Nejsme v rodině snobi, ale rodina vlastní např. menší zámek, jsme šlechtického původu…Já netrvám u partnera na financích, ale vnímám rozdíly v životním stylu, chtěnechtě peníze nebo často i vzdělání rozdělují sociální vrstvy…Projevilo se to např. při cestování, když neuměl jazyky, musela jsem neustále tlumočit a bylo to jako tahat sebou dítě…Nebo v restauraci při placení, kdo tedy bude platit, jestli rozvedený otec několika malých dětí s nízkým příjmem…Nemyslím to špatně. Když mi třeba milý kluk, kterého jsem poznala, navrhl, že pojedeme levným busem do Bibione k moři, odmítla jsem a navhla alternativu letecky- vím, že to myslel dobře, ale ráda létám (miluji létání),nevidím důvod, proč se trmácet busem někam, když letecky můžeme někam kde je to fajn (úspora času a námahy-a opakuji, nemyslím to špatně, byl to moc milý kluk, ale rozdíly v životním stylu se prostě projevily…Proč mám bydlet v paneláku, když mám byt na Kampě…).Nemyslím tuto diskusi nešetrně ani špatně. Mám tedy snížit laťku na vzdělání, finanční možnosti, všeobecný rozhled? Udělala to některá z vás? I kdyby. může to klapat? Máte některá partnera, kde byly velké sociální rozdíly, rozdíly ve vzdělání, životním rozhledu? Děkuji. Rejpalky, prosím, nepište.

:victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 14 Mar 2017 16:20

Údajne unikli témy písomných maturít:
1. Neublížil som nikomu z vás (slávnostný prejav)
2. Skutok sa nestal (rozprávanie)
3. Hodnosť kapitána som si zaslúžil (beletrizovaný životopis)
4. Žiaden človek nedokáže dať toľko lásky človeku, ako dokáže dať len človek človeku (úvaha)
A ako bonus:
5. Ľúbostný list neplnoletej

:haha:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Vojta Č. | 45
Príspevky: 273
Meno: Vojta Čaban

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa Vojta Č. » 15 Mar 2017 10:52

Včerejší hypnotizérská show začala dobře - hypnotizér si pozval na pódium asi dvacet chlápků, zhypnotizoval je, oni dělali, co jim řekl... Ale pak mu začal blbnout mikrofon, on do něj tak různě klepal a přitom si brumlal: "No to mě poser!"
To, co následovalo, mě bude ve snech pronásledovat asi do konce života!

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 21 Mar 2017 16:34

Riaditeľka dievčenskej školy zoznamovala nové študentky so školou a považovala za nutné zmieniť sa i o sexuálnej morálke.
- Vo chvíľach pokušenia položte si len jedinú otázku - Stojí jedna hodina potešenia za hanbu na celý život?
Na konci výkladu chcela vedieť, či sú nejaké otázky. Jedna dievčina hanblivo zdvihla ruku:
- Mohla by ste nám prosím povedať, ako sa to robí, aby to trvalo hodinu?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 22 Mar 2017 16:15



Image
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa Roman » 28 Mar 2017 20:44

Naše nové budovatelské heslo: Kapitalismus = Kdo krade, ten jede!

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa Fito » 30 Mar 2017 10:01

V Toudiho štýle :

Esemeska od manžela:
Drahá, na prechode pre chodcov ma zrazilo auto.
Pavla ma odviezla do nemocnice.
Doktori ma prezreli, urobili testy a röntgen.
Krvi sa pod lebečnej klenbou nahromadilo veľa, ale snáď to nebude mať za následok poškodenie mozgu.
K tomu mám ešte dolámané tri rebrá, komplikovanú zlomeninu ľavej nohy a roztrieštený pravý lakeť. Doktori dúfajú, že mi ruku nebudú musieť amputovať.

Esemeska od manželky: AKÁ PAVLA ???
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1302
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa lowi » 12 Máj 2017 13:05

Slovenskí hokejisti navštívili detský domov. "Bol to smutný pohľad na tie bezduché tváre bez kúska nádeje", zhodnotil návštevu sedemročný Dežko. :haha: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 22 Máj 2017 20:49

spam v emajli vždy pobaví...

ahoj
Jsem Kate podle názvu jsem viděl svou e-mailovou adresu ještě dnes na (cimrman.at). ale i bec o vás zájem, a znát více podrobností o vás, kontaktujte mě zpět do mé e-mailové adresy (kateding3300@hotmail.com) Další úvodu ... Díky
můj nejlepší ohledem.
Kate
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Vtipy // Jokes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní