Pokec

Užívateľov profilový obrázok
xavi | --

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa xavi » 12 Aug 2019 22:51

Tak tak. Chcel by som vediet ako to zistia, ak je 3d model rozlozeny, vytlaceny na papier a original file zmazany.

marchal | --
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa marchal » 21 Aug 2019 19:30

Přátelé a kamarádi modeláři ze Slovenska,neznáte náhodou osobně tohohle hajzla? https://www.facebook.com/daniel.petrek? ... SEARCH_BOX
Když pominu to,že posílá dost nechutný zprávy modelářům na FB objednal si modely od jedné kolegyně modelářky,jaksi je zapoměl po obdržení zaplatit a pro jistotu zablokoval komunikaci s onou modelářkou.Proto vás všechny prosím o pomoc.Případné info klidně mě,nebo přímo dotyčné modelářce https://www.facebook.com/petra.podzimko ... oup_dialog

Mnohokrát děkuji.

Fito | 44
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 22 Aug 2019 14:57

No tak toto je nemilé.
Ja som pozrel databázu z objednávok ,ale na také meno som nikdy nič neposielal.
Rovnako sa ten týpek nenachádza ani v databáze fóra.

V každom prípade, bodaj mu Herkules zaschol!

toudi_sk | 48
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 23 Aug 2019 18:16

jeden týpek na fasbúku napísal:Je to náš bývalý zákazník, už dlhý čas sa u nás neobjavil. Ono celkovo ten mladý muž mi pripadá tak trochu mimo, slušne povedané. Momentálne naňho kontakt nemám, teda už dlho sa u nás neukázal, prebehnem jednak materiály v robote a pokúsim sa nájsť kontakt

tak uvidíme
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný