Počítačové hry

Užívateľov profilový obrázok
hopi | 36
Príspevky: 400
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Počítačové hry

Príspevokod užívateľa hopi » 24 Sep 2014 21:16

Věřím že se tu najdou i hráči počítačových her, nehrajete někdo Spintires? Je to simulátor sovětských náklaďáků. Zkoušel jsem to zatím krátce a chytlo mě to, takže si to v nejbližší době koupím. Má to multiplayer až pro 4 osoby a zatím to nemám s kým hrát, hraje se to přes Steam.

Tu je jedno dlouhé video ze hry: http://cdr.cz/clanek/cdr-play-spintires
A různé recenze najdete na internetu: http://www.zing.cz/recenze/1170/spintires-po-krk-v-bahne
Patience is a virtue.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Fallout na androide

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 02 Nov 2014 21:18

posielal som červenému, ale možno to bude zaujímať aj niekoho iného :bad smile:

"rozchodil" som Fallout na THL 5000, akurát je bez zvuku (ale dá sa stiahnuť free ambient hudba z oboch dielov, ako podmaz super),
postupoval som podľa tohoto návodu: https://geekon.com.pl/fallout-for-android-phone-download/, stiahol som 2 súbory
(.apk inštalačku a zbalené súbory, ktoré treba nakopírovať priamo do zložky Fallout), na SD kartu treba skopírovať celý adresár Fallout
z PC (ale priamo na SD kartu do rootu Fallout adresár, nie do nejakej zložky, napr. Games) a stačí sputiť aplikáciu, nahrávalo to celkom
obstojne, nie oveľa dlhšie, ako na našom starom PC (s pomalším HDD), dokonca sa mi podarilo objaviť menu, kde sa to dá natiahnuť na celú
obrazovku, stačí klinúť vľavo dole do rohu, objavia sa polopriehľadné tlačítka, v strede dole je Menu a v ňom Resize: off, tak prepnúť na On

tlačítka hlasitosť fungujú ako pravé a ľavé myšítko, dá sa používať aj klávesnica cez to menu na ukladanie a premenovanie sejvov
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
maaaslo | 42
Príspevky: 577
Meno: pavol
Bydlisko: wickford, UK. alebo Tomášov, SK.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa maaaslo » 03 Nov 2014 09:18

mno takeho Fallout-a bych si zahral na iPade. to by bolo maso...

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 03 Nov 2014 22:58

i-pad, to je čo, niečo ako i-phone? google špekuluje, ako zdieľať dáta s najnekompatibilnejšou platformou vo vesmíre,
tak sa možno raz časom dočkáš :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa group b » 04 Nov 2014 16:47

Já mohu tak akorát nadávat a ne hrát. Měl jsem asi 90 závodních her, hrál jsem je na 98 a pak na XP. Teď mám Win8 a na tom prakticky nic nechodí, krám blbej.
Takovej Le Mans pro 98, to byla hra. Graficky proti dnešku samozřejmě nesrovnatelná, ale dala se hrát i v reálném čase, tedy zahrát si skutečně 24 hodinovku včetně stmívání a rozednívání.
To už se dneska nevidí.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4052
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa Roman » 05 Nov 2014 16:42

to robia umyselne aby zarabali,nove hry nejdu na xp a hry co chodili na xp nejdu na 8. taky silent hunter sa tiez da hrat v realnom case,plavba ponorkou na miesto hliadky trva cca 3 tyzdne....

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa atlon » 05 Nov 2014 23:04

nebolo nič lepšie, ako po robote denne (rozumej okolo jednej poobede až do nevidím :haha: ) si sadnúť a s kolegami a šéfom si zadrtiť po sieti Counter Strike alebo C&C Generals :victory: head shoty len tak lietali a v C&C-cku pravidelne prehry :haha:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 06 Nov 2014 22:55

ja som po nete mastil akurát BF 1942 a mody Desert Combat a Desert Final... hmm, dokonca ani Battlefield 2 som už nehral, akosi ma to minulo
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa atlon » 06 Nov 2014 23:00

a este jedna hra po sieti co sme sa riadne vyblaznili vzdy:
Obrázok
:victory:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
paluso | 47
Príspevky: 570
Meno: Pavol
Bydlisko: Hlohovec

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa paluso » 09 Nov 2014 12:05

Roman napísal:to robia umyselne aby zarabali,nove hry nejdu na xp a hry co chodili na xp nejdu na 8. taky silent hunter sa tiez da hrat v realnom case,plavba ponorkou na miesto hliadky trva cca 3 tyzdne....


Nie žeby som to hral, ale ak ťa to oslovilo, tak na http://www.gog.com je Silent Hunter 2 - http://www.gog.com/game/silent_hunter_2 Ak sú to staré dos hry, inštalujú sa rovno s dosboxom (emulátor). Takže neriešiš nič. Nainštaluješ a hráš aj na nových operákoch.

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní