Počítačové hry

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 09 Dec 2015 20:38

dosť bolo honenia trika, dám naozaj poslednú recenziu na F4 a už len posledný koment pod článkom o F4 na jednej nemenovanej stránke, madbrahmína je značka kvality, poznajú nás všade :P

Maxidejf napísal:"Hochu nejsi ty náhodou z Madbrahmin? tam se scházej tobě podobný onanisti, co se tam vzájemně ujišťujou, že nová generace Falloutů je to největší zlo co na zem přišlo hned po Hitlerovi."
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 18 Dec 2015 16:23

mám hru, pri kúpe bolo inzerované, že na hranie netreba toty internety, ALE samozrejme po rozbalení je tam uvedené, že na inštaláciu treba internet a účet na steame

existuje niečo, čo by emulovalo steam offline, aby sa hra dala nainštalovať a hrať aj bez internetu, alebo je to vyhodených 40€?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
twardykamen | 39
Príspevky: 11
Meno: Miro
Bydlisko: Levice

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa twardykamen » 18 Dec 2015 22:48

snad nejaka crack verzia.tak ci tak zbytocne vyhodenych 40e

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa atlon » 18 Dec 2015 23:19

mne sa zda ze to ide aj bez steamu a pripojenia na net nainstaluvat , len ma nenapada ze ako, uz som sa roky nehral :haha:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 19 Dec 2015 07:33

atlon napísal: ... uz som sa roky nehral ...

to je vidieť, pretože to nainštalovať bez internetu vôbec nejde (odpojil som wi-fi), teda inštaluje sa najprv steam a keď nemáš internet, dovidopo, máš smolu, ďalej to nepustí a na DVD som ani klasickú inštalačku nevidel, iba steam.exe

a sosať 7GB? dík :beat plaster:

ideálny by bola cracknutá inštalačka steamu, aby sa tváril, že si onlajn, aj keď niesi
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa serpens » 20 Dec 2015 14:11

Ja som tak kupil WL2... normalne DVD s install subormy, ale musle si sa pripojit ku steamu a potom si si mohol vybrat, ci to chces installnut z DVD alebo z netu... Aj tak som dal z netu :haha:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 20 Dec 2015 20:20

nechci vedieť, koľko GB sosá F4 update :scorn:
naposledy som tak ťahal skoro 3GB patch na Alan Wake
a WL 2 som rovno ťahal z netu, zahral asi 45min a teraz mi len zbytočne na disku zaberá 19GB
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa group b » 28 Dec 2015 21:57

Tak jsem vám jako vánoční bonus po letech dostal závodní raly hru Dirt Rally. Výběr aut slušnej od Mini přes Statos, béčková auta, Lancii Deltu , Sierru, Fokuse až po vozy S 2000.
K tomu jako bonus béčkový rakety pro jízdu do vrchu a současný rallycross.
Hrál jsem lecos, ale tady zatím umím tak maximálně rozmlátit auto na sračky a to i pri nejnišší obtížnosti. V jiných hrách jsem vždy miloval rally švédsko, to je prakticky všude na sněhu. Tady ? Vejít se na silnici je samo o sobě problém, natož závodit. Tak vám tedy nevím. Stará dobrá Rally Trophy , škoda že v novějších oknech nefachčí.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 27 Apr 2016 18:45

vieš, ako je to, sme príliš starý veľa pamätáme, mňa dostala jedna nemenovaná hra, teraz ju inštalujem tretí krát, kedysi si inštalátor NAJPRV skontroloval, či máš správny OS a či počítač spĺňa aspoň minimálne požiadavky a teraz?
inštaluje sa ti 15-30 min hra, čo zaberie na disku 25GB (nedajboh, aby som musel ešte niečo premazávať kvôli miestu) a až PO NAINŠTALOVANÍ pri spustení vypíše, že sorry, kvôli tvojmu OS sa hra nedá spustiť

:beat plaster: :haha:
---
tak F4 konečne nainštalovaný, ale najprv nešiel zvuk (iba v intre), to vyriešilo nahratie staršej verzie DirectX... vraj v12 blbne, ale iné som chcel,

aj vo svete "Falloutu" 4 sú papierový modelári :bad smile:



trochu som zapracoval na obrane usadlosti (Sanctuary), obohnal som ju plotom zatiaľ asi z polovice (teraz už je oplotená komplet)



výbava domácnosti



a zaslúžená pohodička na predzáhradke po dobre odvedenej práci

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa serpens » 27 Apr 2016 20:37

Kupoval si koli tomu nove zelezo, alebo na akom kompe ti to bezi?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný