Počítačové hry

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 07 Okt 2016 14:04

KamilZ napísal:Na překladu F4 se tvrdě pracuje, viz https://prekladyher.eu/preklady/fallout-4.79/

Textů je tam požehnaně, ale autoři překladu tomu přistoupili značně odpovědně, mají své interní a neustále aktualizované slovníčky pojmů , aby byl překlad konzistentní.

dúfam, že vylepšia a zjednotia názvy, aby boli v inventári časopisy pri časopisoch a podobné veci pokope, lebo hľadať niečo v inventári je naozaj na zabitie, zato bude bethesda v pekle so slabým/vypadávajúcim wi-fi signálom
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4052
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa Roman » 07 Okt 2016 19:10

krizniq napísal:Hraje nekdo Eve Online?

Pro me po konzolove GTA5 jedina dalsi hra u ktere si vyrelaxuju, zaziju nerva, ocekavani, nadseni a kooperaci s lidma.
Kdo ma rad vesmir a neuveritelne propracovanou herni mechaniku s tisicema moznosti co vsechno muzete delat... -> pripojte se :)

ahoj
velmi pekna grafika,ake su naroky na stroj? je nutne vedet anglicky?

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa terenkoza » 07 Okt 2016 19:12

halo :victory:

mafia III ???
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
krizniq | --
Príspevky: 160

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa krizniq » 08 Okt 2016 11:19

Roman napísal:
krizniq napísal:Hraje nekdo Eve Online?

Pro me po konzolove GTA5 jedina dalsi hra u ktere si vyrelaxuju, zaziju nerva, ocekavani, nadseni a kooperaci s lidma.
Kdo ma rad vesmir a neuveritelne propracovanou herni mechaniku s tisicema moznosti co vsechno muzete delat... -> pripojte se :)

ahoj
velmi pekna grafika,ake su naroky na stroj? je nutne vedet anglicky?


je to urcite vhodne, neb rozhrani je v zakladu anglicky, ale existuji i dalsi preklady.
Pro samotnou hru anglictiny az tak nepotrebujes, ale pro pokrocilejsi faze hry urcite lepsi.

Existuji ale CZ/SK korporace, kde se mluvi jenom cz/sk a kazdej ti rad pomuze. Komunita je fakt super.

HW naroky jsou v klidu, ja to jedu na macbookpro s med/hi detaily uplne v pohode. Bezi to prakticky na skoro vsem.

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa group b » 08 Okt 2016 19:00

vcelku vám i trochu závidím. Já tedy hrával výhradně závodní hry, ale pro ty pitomý desítky nic zajímavýho není. :too sad:
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Okt 2016 21:20

tak ja som hral na PC maximálne tak F1... ale na 286-ke z diskety a okrem Carmageddonu (prvého) ešte Ironman OFFROAD, neviem, či sa do toho rátajú aj závody v GTA Vice City
terenkoza napísal:halo :victory:

mafia III ???

sorry, ale ani jednotke som nevedel prísť na chuť
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa serpens » 09 Okt 2016 00:26

ja som za posledny rok hral na PC

spider solitaire, normalny solitarire, cas od casu mineswiper a ked bola najvacsia kriza tak aj freecell :beaten:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1301
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa lowi » 09 Okt 2016 17:35

serpens napísal:spider solitaire, normalny solitarire, cas od casu mineswiper .. tak aj freecell :beaten:


Ech.. :-D musíš mať poriadne našlapané železo... mne to nejde ani spustiť... :-D

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa terenkoza » 09 Okt 2016 17:58

halo :victory:

lowi to bude monitorom, ked mas velky monitor, tak to nezvlada grafika :bad smile:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4052
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa Roman » 09 Okt 2016 21:50

pre tych co hraju fallout 4 a su zvedavy ktory herci dabovali postavy v hre
https://www.youtube.com/watch?v=7QNeHo4mVfI

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní