Počítačové hry

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 48
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Re: Počítačové hry

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 27 Apr 2016 21:19

serpens napísal:Kupoval si koli tomu nove zelezo, alebo na akom kompe ti to bezi?

zdedil som po bráchovi jeho 7r starý komp Intel i7 3.6GHz, 6GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, Win 7 64-bit, tak mi to zase pár rokov vydrží :big smile:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

maaaslo | 37
Meno: pavol
Bydlisko: 13 lapwing road, wickford, ss117js, UK. alebo dunajska 23 tomasov 90044 SK.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa maaaslo » 28 Apr 2016 12:44

Ze sa ti chcelo drbat s tym taborom... Ja dom len v ramci questu poriesilpar veci a prdim na to...

Roman | 45
2K+
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Roman » 28 Apr 2016 14:46

mohol by si odfotit zbierku kverov a armadnych oblekov

maaaslo | 37
Bydlisko: 13 lapwing road, wickford, ss117js, UK. alebo dunajska 23 tomasov 90044 SK.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa maaaslo » 28 Apr 2016 21:18

Na tu zbierku kverov by musel instalovat mod...

toudi_sk | 48
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Apr 2016 22:23

ja som sa rozhodol, že budem master of crafting, dám si všetky perky na výrobu a úpravu... a teda ešte aqua master, aby som nechytal radiáciu z vody a mohol pod vodou dýchať, je tam aj Automatron add-on, takže budem vyrábať aj rôznych robotov

Roman napísal:mohol by si odfotit zbierku kverov a armadnych oblekov

kvéry môžem hodiť na zem a odfotiť (teda základné zbrane, čo zatiaľ mám, len som na úplnom začiatku hry), je tam aj veľká možnosť modifikácie zbraní, z trubkovej pištole spravím krátku pištoľ, ale aj samopal, či ostreľovačku, podobne je na tom aj upgrade brnenia a powerarmoru, zatiaľ mám len 2, pretože môj robotický sluha Codsworth nemá rád krádeže, takže žiadnemu BoSákovi nevezmem powerarmor tým, že mu vytiahnem atomšpunt zo zbroje, aby ju opustil, ale na druhú stranu sa ich dosť povaľuje všade možno, je ich na mape roztrúsených viac ako 20ks

maaaslo napísal:Ze sa ti chcelo drbat s tym taborom... Ja dom len v ramci questu poriesilpar veci a prdim na to...

a čo iné mám v tej hre robiť prosím ťa? :wink: akurát musím opevniť komplet celý tábor, zatiaľ mám ako plot aj 3 domy, čo sa inak dajú zbúrať a ešte aj tie suché kríky, no mám aj regulérnu bránu, namiesto tej dám plot :P , ale niekade sa mi do tábora dostali raideri (ale z opačnej strany, ako je brána), tak neviem, či nie cez tie domy, pretože aj brahmína je občas za domom a občas v dome a nemá kade prejsť a možno sa do tábora dostanú aj tak, teleportom, či budem mať všetko opevnené, alebo nie, no to časom zistím
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Fito | 44
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 29 Apr 2016 06:40

Toudi dôjdi ku mne domov, potrebujem tiež spraviť plot, a ešte chodníky nemám hotové :P

Aa keď sme pri tých hrách, je tu niekto kto lieta Real flight 7 ?

maaaslo | 37
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa maaaslo » 29 Apr 2016 20:26

Co takto zacat riesit questy?

toudi_sk | 48
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 29 Apr 2016 23:17

to isto, mám iba level 14 a nemám chuť každú chvíľku nahrávať znova, lebo ma zlikvidujú zombíci (ako z filmu Já legenda), to niesú ghoulovia ani omylom, V.A.T.S. je tiež na dve veci, lebo Tod sa rozhodol, že to bude viac "adrenalínové", keď protivník nestojí, ale stále sa hýbe, hoci spomalene

Codsworth ma už má maximálne rád (fasol som nejaký perk za to), tak bol čas ho vymeniť za iného robota, konkrétne za Adu, ktorá je z add-onu Automatron, dostal som od nej plány na ponk, kde sa vyrábajú roboti, akurát neviem, či je to skript, alebo som bol iba pomalý, ale všetci ľudia z tej karavány boli mŕtvy, kým som dobojoval s nepriateľskými robotmi a celý čas len skuhre, že ešte nikdy jej žiaden človek nezomrel a je z toho smutná, nemám už uloženú pozíciu pred prijatím rádiového volania o pomoc, inak by som skúsil, či sa nedajú zachrániť

ďalšia vec, čo je úplne scestná, sú "legendary" verzie všetkého, momentálne ma pri pižlaní legendary mutanta sniperov, ktorý sa pri polovičnom stĺpiku zdravia znova zregeneroval na plný stav, zlikvidoval nejaký samovražedný mutant s atómovým granátom... alebo čo to bolo, konkrétne neviem, pretože sa nič poriadne nevypisuje, ako v pôvodných falloutoch, proste je to uderená strieľačka, ktorú torzo "rpg" prvkov akurát zhadzuje

:scorn:

nájdite 3 rozdiely medzi lokomotívou z detskej drevenej železnice Brio a tou z Falloutu 4...

Roman | 45
2K+
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Roman » 30 Apr 2016 15:32

na energozbroj uz netreba vycvik v bratsve oceli aby ju bolo mozne obliect?
plagiatorstvo je dnes bezna vec. v diplomovkach aj v lokomotivach

serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 30 Apr 2016 15:50

Ja by som to nenazval plagiatorstvo. Proste dizajner mal rad ten vlacik v detstve tak to tam zakomponoval. Alebo skryta reklama, ktoru si zaplatila ta firma, ale to je nepravdepodobne. Co sa tyka akcia/RPG, je to ich hra, ponukaju ju taku aka je, to ci si to clovek kupi je uz na nom. Myslim, ze na nete je dost recenzii, aby sa clovek mohol rozhodnut, ci do toho ide alebo nie...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný