Pomoc

Užívateľov profilový obrázok
braintech | 41
Kral Papiru (Brno '15)
Príspevky: 343
Meno: Miro
Bydlisko: Bratislava

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa braintech » 07 Sep 2018 15:23

Čaute,

ide niekto z BA na Vertigo cup? Rád by som využil 15% zľavu u Prospektora - je to viazané na osobný odber v BB na akcii.
Príp niekto kto by prišiel do NR na Cenu primátora kde by som si model prevzal.

Vďaka

Miro

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa iconmaster » 07 Sep 2018 19:32

Pokial sa z BA sekcie nikto neprihlasi, mozem to vybavit a potom zobrat do NR (teda dufam, ze sa mi podari dostat na obe akcie) :wink:
Inac myslim si, ze rovnaku zlavu na modely budu mat aj pred NR alebo BA.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 11 Sep 2018 17:44

prešli 4 roky a zase mám dilemu, aký telefón si vybrať, THL 5000 mi pomaly odchádza, rád by som, aby bol nový aspoň taký, ako THL a mal:

- tvrdené sklo
- Android
- kapacita batérie minimálne 5 00mAh
- dual SIM
- pamäťová karta
- cena +/- 300€

zaobišiel by som sa aj bez hovadín typu odomykanie odtlačkom prsta, predná kamera + rozoznávanie xichtu apod.,
jediné normálne, čo mi vypľulo na Alze, je asi Asus Zenfone Max Pro ZB602KL, či mi viete poradiť niečo lepšie prosím?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Matej | 36
Príspevky: 1129
Meno: parkourista
Bydlisko: Mojtín, okres PU

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Matej » 13 Okt 2018 19:31

zdar chalani..chcem sa spýtať na Váš názor..nedávno, 3.10., som si objednal novú airbrush pištol Fengda BD-203..dnes som ju rozbalil, že skúsim niečo nastriekať a toto som našiel..


ústie ako je tryska zasr**né od farby, taktiež aj miesto pred páčkou na púšťanie vzduchu..keď som tam zašpáral normálne niečo z toho vypadlo..objednával som zo stránky modelplasticshop.sk..už som odtiaľ kupoval aj svoju prvú pištol, aj farby a vždy všetko OK..už som kontaktoval aj predávajúceho, uvidíme čo odpíše..nemáte niekto podobnú skúsenosť, či už s týmto e-shopom alebo iným?
Aktuálne: Maz 537g / A-10 Warthog

Hotovo: BAT-M

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa iconmaster » 13 Okt 2018 19:39

Ja som odtial uz asi dvakrat objednaval (plastove modely, farby a naradie), zatial nebol ziadny problem a majitel e-shopu vzdy ochotne reagoval, dokonca aj z dovolenky. (Co sa neda povedat o e-shopoch Prospektor, Allmodel a Modelshop - tam e-maily akosi uple ignoruju :bad smile: )
Snad tuto vec doriesite ku spokojnosti - kazdopadne este mas 4 dni na vratenie pokial sa tak rozhodnes..

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2114
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa mimapnd » 13 Okt 2018 19:41

Matej napísal:zdar chalani..chcem sa spýtať na Váš názor..nedávno, 3.10., som si objednal novú airbrush pištol Fengda BD-203..dnes som ju rozbalil, že skúsim niečo nastriekať a toto som našiel..


ústie ako je tryska zasr**né od farby, taktiež aj miesto pred páčkou na púšťanie vzduchu..keď som tam zašpáral normálne niečo z toho vypadlo..objednával som zo stránky modelplasticshop.sk..už som odtiaľ kupoval aj svoju prvú pištol, aj farby a vždy všetko OK..už som kontaktoval aj predávajúceho, uvidíme čo odpíše..nemáte niekto podobnú skúsenosť, či už s týmto e-shopom alebo iným?


Cau Matej,
podla toho, co si popisal, tym myslim tu zatentanu trysku od farby, je zjavne, ze ti poslali pistol, ktoru im niekto uz vratil a oni neskontrolovali, ci je v 100 percentnom, teda nepouzitom predajnom stave. Alebo o tom vedeli, a chceli sa "zbavit" toho kusku...
M.
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
Matej | 36
Príspevky: 1129
Meno: parkourista
Bydlisko: Mojtín, okres PU

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Matej » 13 Okt 2018 21:25

Ico - rovnaká skúsenosť..prospektor týždeň od objednávky nič, modelplasticshop odpoveď skoro hneď..

Matus - príde mi to rovnako ako si napísal.. :-( ale toto sa takto nerobí..
By ma zaujímalo, ktorý amater ju dokázal hentak zababrat pri tej páčke..to boli neskutočne nánosy farby..
Aktuálne: Maz 537g / A-10 Warthog

Hotovo: BAT-M

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2114
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa mimapnd » 13 Okt 2018 21:50

Matej napísal:Ico - rovnaká skúsenosť..prospektor týždeň od objednávky nič, modelplasticshop odpoveď skoro hneď..

Matus - príde mi to rovnako ako si napísal.. :-( ale toto sa takto nerobí..
By ma zaujímalo, ktorý amater ju dokázal hentak zababrat pri tej páčke..to boli neskutočne nánosy farby..

Ako pises, amater, co nikdy pistolku nemal v ruke, presteloval ju do nepricetna a stisol kohutik, zlakol sa vysledku... potom ocistil vidiltelne zatrtulene miesta a poslal naspak ako "pokazene"... Ale ak je to fajnovy obchod tak poslu novu masinku. Ved ich meno je viac ako jedna masinka, co je na prd.
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa atlon » 17 Okt 2018 18:16

Je tu niekto kto pracuje v ZSE? potrebujem sa niečo popýtať na nejake postupy a tak :wink:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
Matej | 36
Príspevky: 1129
Meno: parkourista
Bydlisko: Mojtín, okres PU

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Matej » 25 Okt 2018 12:29

Matej napísal:zdar chalani..chcem sa spýtať na Váš názor..nedávno, 3.10., som si objednal novú airbrush pištol Fengda BD-203..dnes som ju rozbalil, že skúsim niečo nastriekať a toto som našiel..


ústie ako je tryska zasr**né od farby, taktiež aj miesto pred páčkou na púšťanie vzduchu..keď som tam zašpáral normálne niečo z toho vypadlo..objednával som zo stránky modelplasticshop.sk..už som odtiaľ kupoval aj svoju prvú pištol, aj farby a vždy všetko OK..už som kontaktoval aj predávajúceho, uvidíme čo odpíše..nemáte niekto podobnú skúsenosť, či už s týmto e-shopom alebo iným?


aby som uzavrel túto vec..pištol bola poslaná naspäť a bola mi poslaná úplne nová..takže veľké + tomuto e-shopu, opäť nesklamal a potvrdil svoju serióznosť.. :)
Aktuálne: Maz 537g / A-10 Warthog

Hotovo: BAT-M

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní