Pomoc

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 12 Apr 2017 16:32

ja mám wifinu, 14.90/mesačne, ale negarantovanú rýchlosť pripojenie a občas to teda pekne seká :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa atlon » 17 Apr 2017 20:45

náhodou niekto nemá návod na obsluhu - elektcentála ČSAD 30 - 3 - 400 - 30 kW a ČSAD 60- 3 - 400 - 60 Kw ?? :big smile:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
Paly12 | 55
Príspevky: 212
Meno: Vraťo
Bydlisko: Prešov

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Paly12 » 26 Apr 2017 09:29

Zdravím,
chcel by som poprosiť o pomoc v takejto záležitosti. Synátor bude mať narodeniny a chceli by sme ako darček nejakú knihu komixov, ktoré kedysi vyšli v ABC. Chcel by som teda znalcov poprosiť o zoznam kníh, ktoré vyšli. Buď na našom alebo CZ fóre som info o tých knihách videl, ale teraz to nejak neviem nájsť.
A tiež by som chcel poprosiť o radu, ako to čo najvýhodnejšie kúpiť na SK (predpokladám, že to tu nikto nedistribuuje a treba objednávať z ČR).
Vopred veľká vďaka za rady a tipy.

Užívateľov profilový obrázok
Vojta Č. | 45
Príspevky: 273
Meno: Vojta Čaban

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Vojta Č. » 26 Apr 2017 09:41

Paly12: Asi takhle:
http://www.databazeknih.cz/serie/velka- ... u-abc-2781

A na Slovensko by to teoreticky mohl distribuovat Martinus.sk, i když všechno už je to starší záležitost, tak ti nezbyde než nějaký Aukra, anitkvaritáty a tak...

Užívateľov profilový obrázok
Paly12 | 55
Príspevky: 212
Meno: Vraťo
Bydlisko: Prešov

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Paly12 » 26 Apr 2017 10:42

Vojta Č: ďakujem za rýchlu odpoveď. Nevedel som, že to bolo vydané už dávnejšie. Zdalo sa mi, že tu alebo na CZ fóre bola si tak pred pol rokom - rokom informácia, že vydali novú knihu komixov z ABC. Ale to som si asi nejak zle pamätal alebo s niečím poplietol.

Užívateľov profilový obrázok
Vojta Č. | 45
Príspevky: 273
Meno: Vojta Čaban

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Vojta Č. » 26 Apr 2017 11:14

Poslední (a teď si trochu vymýšlím, googlovat se mi to nechce) byla ta převyprávěná Galaxie (Vzpoura mozků) od Šorela, a to není komiks, ale "normální" beletrie :) A prý to teda není ani zdaleka tak dobrý jako ty komiksy :/
Ale jistej si tím nejsem...

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Fito » 26 Apr 2017 12:05

Ja som tie Šorelove knihy kupoval pred mesiacom Juniorovi cez Martinus


Nie sú to však komixy, ale normálne knihy z rozšíreným príbehom kultových komixov (trilógia vzpoura mozku).
Junior si to celkom pochvaľuje, ja som zatiaľ prečítal iba jednu, ale má to šťavu, zvlášť keď si pamätáš aj originál komix ...
Chcel som aj knihy kreslených komixov, ktoré spomínaš, ale tie som už pre krátkosť času nezohnal.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 26 Apr 2017 14:38

WanRayen napísal celkom dobrú knihu, sci-fi príbehy. Nie sú to síce komixy ale celkom dobré čítanie. V telke som videl reklamu na komixy, prvá časť Batman-ticho. Možno by ho to zaujalo.
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 26 Apr 2017 14:42

Vojta Č. napísal:Poslední (a teď si trochu vymýšlím, googlovat se mi to nechce) byla ta převyprávěná Galaxie (Vzpoura mozků) od Šorela, a to není komiks, ale "normální" beletrie :) A prý to teda není ani zdaleka tak dobrý jako ty komiksy :/
Ale jistej si tím nejsem...

je to tretí diel trilógie Vzpoura mozků: Odysseus, táto výprava sa spomína v prvom diely Vzpoura mozků, je to román,
v podstate pokračovanie Galaxie, ktorá je podľa tohoto druhým dielom trilógie Vzpoury mozků :P

čítať sa to dá, ale... lepší by by z toho bol komix :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
airacutter | --
Príspevky: 29
Meno: Viktor

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa airacutter » 20 Sep 2017 09:08

Zdravim,

potreboval by som vyrezat masky. Mate niekto plotter pripadne poradite, kde v BA takto rezu? Vopred vdaka.

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný