Pomoc

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 50
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 30 Máj 2020 18:08

neviete, či existujú nejaké vystrihovačky prúdových stíhačiek v egyptskej kamufláži, napr. F16 alebo nejaké Migy, či už originál, alebo prekreslené?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

xavi | --

Príspevokod užívateľa xavi » 30 Máj 2020 18:21

toudi_sk napísal:neviete, či existujú nejaké vystrihovačky prúdových stíhačiek v egyptskej kamufláži, napr. F16 alebo nejaké Migy, či už originál, alebo prekreslené?

Ano su od Gpm nejake. Hladaj s makkym i
:) https://sklep.gpm.pl/szukaj?category=&q ... 0=&cc_s_1=

toudi_sk | 50
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 30 Máj 2020 18:45

díky moc
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

marcello | 29
Meno: Marcel

Príspevokod užívateľa marcello » 01 Júl 2020 21:56

Ahojte, ľudia.

Po mojom najnovšom lepičskom neúspechu som sa doma obhliadal, do čoho by som strihol najbližšie. Jeden z horúcich kandidátov je March 871 z ABC F1 špeciálu, ktorý som pred rokmi kúpil tu na burze. Fotka:

Kedže som si model zadovážil bez návodu, pristúpil som k osvedčenej taktike, našiel som warez, z ktorého som si vytlačil návod. Ako som si prechádzal návod, zistil som jednu dôležitú vec. Môj model nie je kompletný! Pár dielov sa nachadza na separátnom liste, ktorý nemám (diely sú v modrom štvoruholníku).

V najhošom prípade by som si tie diely vytlačil, kedže sú čiernobiele, ale nachádzajú sa tam aj veľmi doležité časti predných kolies, ktoré by som chcel spracovať radšej z originálu. Má ešte niekto tento F1 špeciál a vedel by sa o dotknuté diely podeliť?

atlon | 42
Pán laserov
Meno: attila
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa atlon » 08 Júl 2020 16:23

Existuje niekde firma , kde viem SPOLU KÚPIŤ oká na plachty a háčiky na lano čo je prevlečené cez tie oká?

Lebo ako hľadám, tak hľadám buď predávajú jedno, alebo druhé, nikdy nie oboje :devil: :ah: :ah:
Armin is the best

pet1972 | 48
2K+
Meno: Peter Kováč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pet1972 » 12 Júl 2020 20:37

atlon napísal:....:

Skús na Mostnej 230, MTC Remeselnícke potreby, oká má stopro a možno bude mať aj háčiky. Poprípade zavolaj

Paly | 33
Meno: Paľo

Príspevokod užívateľa Paly » 16 Júl 2020 17:36

Ahojte, píšem to už trocha neskoro, ale možno sa pošťastí :big smile:

Ak niekto má v pláne dôjsť do ZA a vedel by zadovážiť čiernu matnú Revell aqua /č. 08/, tak by mi veľmi pomohol. Moja už hrudkovatie a veľmi zle sa s ňou pracuje a práve ju potrebujem na farbenie rámu Liazky. Široko - ďaleko nemám žiaden modelársky obchod. Prinajhoršom si ju objednám, ale predsa len to je vec za 3 € a trocha to bude trvať. Ak sa niekto ochotný nájde nech dá vedieť, ďakujem :)
Live hard, ride easy.

atlon | 42
Pán laserov
Meno: attila
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa atlon » 16 Júl 2020 17:58

Paly napísal:Ahojte, píšem to už trocha neskoro, ale možno sa pošťastí :big smile:

Ak niekto má v pláne dôjsť do ZA a vedel by zadovážiť čiernu matnú Revell aqua /č. 08/, tak by mi veľmi pomohol. Moja už hrudkovatie a veľmi zle sa s ňou pracuje a práve ju potrebujem na farbenie rámu Liazky. Široko - ďaleko nemám žiaden modelársky obchod. Prinajhoršom si ju objednám, ale predsa len to je vec za 3 € a trocha to bude trvať. Ak sa niekto ochotný nájde nech dá vedieť, ďakujem :)

skúšal si tesco , dráčik alebo all toys? naposledy čo som bol all toys tak mali farbičky revell :wink:
Armin is the best

Oliver | 26
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Oliver » 16 Júl 2020 18:23

Presne ako píše Atlon. V prvom rade by som išiel do All Toys, kde majú najväčší výber modelov aj chémie Revell. V Dráčiku toho až tak moc nie je, ale možno budeš mat šťastie.
Pokiaľ viem, tak v Tescu sa už tieto veci nepredávajú.
Oliver

Na stole: Jagdpanzer 38(t) Hetzer
Naposledy dokončené: Messerschmitt Bf 109E-4

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný