Pomoc

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 39
Meno: Vilo

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa lowi » 02 Sep 2020 10:18

A skladať budeš sám, alebo si chceš vybrať diely a aby ti to aj poskladali ?? Ja si objednávam len diely... väčšinou z Alzy... Nevravím že sú najlacnejší, ale zatiaľ aj keď som riešil reklamáciu tak vymenili kus za kus bez zbytočných otázok... Notebook som bral napríklad naposledy priamo z HP e-shopu ..

toudi_sk | 50
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 02 Sep 2020 15:21

atlon napísal:Kde najlacnejšie nakúpim skladaný herný počítač, najlepšie na jednom e-shope max na dvoch? Ktoré odporúčate , ide hlavne o cenu!!

atlon napísal:som rád že nás neopúšťa humor aj v týchto časoch ... :haha:

ale nevadí, štandard, skôr si to doriešim sám ako tu dostanem pomoc od niekoho
čus

ešte sa môžeš skúsiť hodiť o zem, vraj to pomáha, teda minimálne deťom :bad smile:

chcel si NAJLACNEJŠIE diely a lacnejšie ako na heureke ich nenájdeš nikde :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

iconmaster | 32
4K+
Meno: Peter Jankovič
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iconmaster » 02 Sep 2020 17:10

toudi_sk napísal:chcel si NAJLACNEJŠIE diely a lacnejšie ako na heureke ich nenájdeš nikde :wink:

Toudi hádam odpovedal aj za mňa. Išlo ti o najlepšiu cenu a Heureka je na tento účel asi najlepší nástroj.. Dokonca som sám pomocou nej vyhľadal svoju súčasnú PC zostavu a našiel e-shop, odkiaľ som tie veci objednal (konkrétne to bol obchod Comp4u.sk z Košíc).
Zrejme nenájdeš obchod, kde budú všetky komponenty bezkonkurenčne najlacnejšie, ale stačí si urobiť nejaký menší benchmark na celkovú cenu zostavy a podľa toho si vybrať obchod. Ďalšia výhoda Heureky sú referencie aj na menej známe e-shopy, čo dáva istú bezpečnosť objednávky.

Ali | 50
Meno: Ali

Príspevokod užívateľa Ali » 02 Sep 2020 19:35

V zásade je najlacnejší gigastore.sk, len tam musíš vystihnúť cenu, lebo v rámci dňa ich niekoľkokrát menia. Notebook, ktorý sledujem je v priebehu dňa od 619 do 680. Neviem, či to závisí od tlaku vzduchu, alebo od počtu otestovaných ľudí.
A pre istotu neplatiť dopredu. Pozri si hodnotenia na heureka.sk
Kupujem tu pravidelne, ešte som nemal problém s dodaním tovaru. Ešte som nemal česť tu reklamovať tovar.

xavi | --

Príspevokod užívateľa xavi » 02 Sep 2020 19:41

Paly napísal:Narazil som na fotky takéhoto zaujímavého stroja, neviete niekto, čo to je? :) . Googlil som podľa označenia PDO-27, ale nenašlo vôbec nič. Konštrukčne veľmi zvláštny stroj, akoby nosič niečoho, ale na rozmer kontajnerov to nevyzerá /leda žeby nejakých špecializovaných/. 27 ton to už je slušná nosnosť.

nedavno som znova narazil na tieto fotky, na ktore si sa pred casom pytal.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... __tn__=K-R

atlon | 42
Pán laserov
Meno: attila
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa atlon » 02 Sep 2020 22:30

toudi_sk napísal:ešte sa môžeš skúsiť hodiť o zem, vraj to pomáha, teda minimálne deťom :bad smile:

chcel si NAJLACNEJŠIE diely a lacnejšie ako na heureke ich nenájdeš nikde :wink:

už som sa bál že nezareaguješ , nesklamal si :victory:

iconmaster napísal:Toudi hádam odpovedal aj za mňa. Išlo ti o najlepšiu cenu a Heureka je na tento účel asi najlepší nástroj.. Dokonca som sám pomocou nej vyhľadal svoju súčasnú PC zostavu a našiel e-shop, odkiaľ som tie veci objednal (konkrétne to bol obchod Comp4u.sk z Košíc).
Zrejme nenájdeš obchod, kde budú všetky komponenty bezkonkurenčne najlacnejšie, ale stačí si urobiť nejaký menší benchmark na celkovú cenu zostavy a podľa toho si vybrať obchod. Ďalšia výhoda Heureky sú referencie aj na menej známe e-shopy, čo dáva istú bezpečnosť objednávky.

nakoniec si pochopil čo som chcel , dík za tip :wink:

Ali napísal:V zásade je najlacnejší gigastore.sk, len tam musíš vystihnúť cenu, lebo v rámci dňa ich niekoľkokrát menia. Notebook, ktorý sledujem je v priebehu dňa od 619 do 680. Neviem, či to závisí od tlaku vzduchu, alebo od počtu otestovaných ľudí.
A pre istotu neplatiť dopredu. Pozri si hodnotenia na heureka.sk
Kupujem tu pravidelne, ešte som nemal problém s dodaním tovaru. Ešte som nemal česť tu reklamovať tovar.

Vďaka, tak sa mi to nezdalo že poobede som si niečo pozeral a malo to inú cenu ako ráno :haha:

lowi napísal:A skladať budeš sám, alebo si chceš vybrať diely a aby ti to aj poskladali ?? Ja si objednávam len diely... väčšinou z Alzy... Nevravím že sú najlacnejší, ale zatiaľ aj keď som riešil reklamáciu tak vymenili kus za kus bez zbytočných otázok... Notebook som bral napríklad naposledy priamo z HP e-shopu ..

sám sám, alza je pre mňa posledná možnosť :wink:

Ďakujem každému
Armin is the best

Saskardin | 46

Príspevokod užívateľa Saskardin » 03 Sep 2020 09:31

Najlacnejsie ti to spravi sikovny kamos, ktory moze nakupovat za velkoobchodne ceny na firmu. Inak ti neostava nic ine iba hladat na nete, urobit si rozpis co by si tam chcel mat a rozposielat maily s prosbou o cenove ponuky.
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), miniboxy

atlon | 42
Pán laserov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa atlon » 03 Sep 2020 17:07

Saskardin napísal:Najlacnejsie ti to spravi sikovny kamos, ktory moze nakupovat za velkoobchodne ceny na firmu. Inak ti neostava nic ine iba hladat na nete, urobit si rozpis co by si tam chcel mat a rozposielat maily s prosbou o cenove ponuky.

toto ma zaujalo veru, hmm
Armin is the best

mimapnd | --
Fordsonman
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mimapnd » 03 Sep 2020 18:13

atlon napísal:Kde najlacnejšie nakúpim skladaný herný počítač, najlepšie na jednom e-shope max na dvoch? Ktoré odporúčate , ide hlavne o cenu!!

Na tvojom mieste by som sa prestal hrat tolko a zacal nieco kreslit :wink: ci si na mna zabudol :P
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

atlon | 42
Pán laserov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa atlon » 03 Sep 2020 21:22

mimapnd napísal:

Na tvojom mieste by som sa prestal hrat tolko a zacal nieco kreslit :wink: ci si na mna zabudol :P

nezabudol neboj , len na materskej nie je chuť na to :haha:
a riešim to hlavne preto, lebo tento čo mám má už "pár" rokov za sebou a aby vôbec bolo na čom kresliť :P
Armin is the best

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný