Do 335 /GPM/ 1:33

Moderátori: Jolaus, Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa majos » 29 Dec 2012 20:50

Zdar,

Dorobil som akumulator (to je ta truhlica mrtveho muza), pedale a ukazovatele tlaku (nudzovy system, vystrelovacej sedacky a hydrauliky). To su tie tri na podlahe co z nich vidno iba dva. Plus akesi velke diely (kryty) ktore aj tak nebude vidiet.Aj knipel je dorobeny podla vystrizky i ked podla skutocnosti ma trosku ine detaily (ale vidlacky tvar zostava:)) K nemu este pride dychacia hadica, ktora prave schne. Inac tie skvrny su skrabance striebornou farbou (tak ako aj vani sedacky).

Medzitym som urobil zaklad kridel (na navsteve s polnymi podmienkami). ALe to bolo take puzzle a vysledok je Lalokoploutva ryba.

Zdar, M


Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa iconmaster » 29 Dec 2012 21:13

Pekne davas, tie detaily interieru su paradne ako vzdy! Dufam ze neodkladas, to rozrobene kridlo asi znaci, ze nie :victory:

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa majos » 08 Jan 2013 19:57

Zdar,

Dik, som rad ze mam tvoju moralnu podporu. Teraz som sa zameral na zameriavac. Ziadne vylepsovanie, len priamo zo zositu.
Uz som aj dorazil interier, urval som nejake drobnosti pri foteni.

Najhorsie bolo ze je kopu drotov z budikov a ked som lepil palubovku tak pruzili, nabuduce ich viac predtvarujem. Pri ich pocte sa spravaju jak tie Svatoplukove pruty.

Este dumam ci doplnim lampicku nad kompas a paku nudzoveho otvarania pumovnice, bo su to dost vyrazne prvky. Tie cervene packy su velmo otazna vec. Na niektorych fotkach nie su vobec (prototypy), inde su normalne take kohuty a niekde sede a inde cervene. Tak som to dal cervene ako nuka model. Teraz tie farby v kokpite svietia, ale ked sa to zavre tak to bude OK, myslim. Jo, a uz bol prvy katapult, tak davam dokopy sedacku:)) Ale tu vrazim az po obsivke. Takze posledny kuk dovnutra a zatvaram.

Pred obalenim do obsivky som zacal aj prednu sachtu, tu som trosku vytienoval, nech to neni fadne. Kto ma model, nech si kukne diely pre vzduchove zasobniky, je to komedia (tie tri modre).

Tak zatial, M

Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Užívateľov profilový obrázok
BugsBunny | 48
Príspevky: 204
Meno: Daniel
Bydlisko: Očová

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa BugsBunny » 08 Jan 2013 20:16

Pekná,čistá robota. Ak chceš "ochotné" drôtiky použi olovené,alebo cínové drôtiky. Mám s nimi len pozitívne skúsenosti. Sú mäké a nepružia.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Jan 2013 20:35

mám olovené tenké ako nitka (neviem aký priemer používa majos) a tie sa rady trhajú

inak majos, pekne dávaš
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Pavel Pejša | 37
Príspevky: 175
Meno: Pavel
Bydlisko: Sedlec - Prčice

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa Pavel Pejša » 08 Jan 2013 22:24

No tak tohle je krása, fakt luxusní stavba.Taky bych chtěl jednou takhle pěkně lepit.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa serpens » 10 Jan 2013 11:03

Na tie drotiky som cital taku fintu (niekde tu na fore), ze ich treba vyzihat, normalne nad zapalovacom a schladit a nebudu take pruzne. Inak cisto krasna robota.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 10 Jan 2013 16:25

balu to písal vo svojej okolokomíne, farebné kovy sa popúšťajú tak, ako sa železo kalí a opačne (ak nahreješ a necháš vychladnúť, meď stvrdne)
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
HlavaXXII | 47
Majster - Kráľ lietadiel
Príspevky: 1580
Meno: Marek

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 11 Jan 2013 22:45

Majos, už niekoľkokrát som sem chcel napísať. Viem, že som ťa chválil už na stretku, ale musím aj tuto - každá nová fotka s detailmi mi vyrazí dych. Celý kokpit je úžasne spracovaný a hráš sa aj s tými najmenšími vecami. Zameriavač nemá chybu. Musím priznať, že tento model sa mi páči viac, než Aircobra. Tak sa to snaž pekne skompletizovať celé, lebo si ma nepraj! :P
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

Užívateľov profilový obrázok
balu11 | --
Príspevky: 842
Meno: Milan Martinec
Bydlisko: Doksy

Re: Do 335 /GPM/ 1:33

Príspevokod užívateľa balu11 » 13 Jan 2013 01:37

Letadla nejsou zrovna moje parketa, ale ten interier je opravdu vymazlený. Detaily jsou tou onou pověstnou třešničkou na dortu, a tenhle dort, který tady vytváříš je hodně mňamkový. :wink:
"O, homo si scires, quantum doctrina valeret, numquam dormires, nocte dieque studeres." (Walter)
( Člověče, kdybys věděl, jak mnoho vědění zmůže, nocí i dnem by ses učil, vůbec bys nechodil spát. )

Návrat na "Letecká technika // Aircrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný