Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

AIRBUS A319 ACJ /PaperReplika/ 1:100

Moderátori: Jolaus, Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
Richibox | 33
Príspevky: 218
Meno: Richard
Bydlisko: Michalovce
Kontaktovať užívateľa:

AIRBUS A319 ACJ /PaperReplika/ 1:100

Príspevokod užívateľa Richibox » 18 Sep 2017 22:28

Zdravím Vás priatelia. Pôvodne som tento model ani nechcel zverejňovať ale nakoniec som sa rozhodol že predsa len ho ukážem aj verejnosti. Ide o upravený free model Airbusu A320 zo stránok www.paper-replika.com.
Model som kompletne odfarbil do bielej, skrátil na verziu A319 a začal kresliť Štefánika. Samozrejme som si myslel, že na prvýkrat sa mi nepodarí trafiť jednotlivé spoje a prechody farieb, no podarilo sa a výsledok betatestu sa mi celkom pozdáva. Je potrebné ešte doladiť pár detailov a niektoré farby, ale na to že je to moje prvé lietadlo som celkom spokojný. Tento beta model už má svojho nového majiteľa a druhú opravenú verziu plánujem urobiť s kompletným podvozkom a s pridaním pár detailov. Keďže som model nechcel zverejňovať, odpusťte horšiu kvalitu fotiek :)
Drawing: Илью́шин Ил-18 ČSA
Constructing: TATRA 815 CAS 32

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: AIRBUS A319 ACJ /PaperReplika/ 1:100

Príspevokod užívateľa sony » 19 Sep 2017 08:38

paráda!..
dobre si sa vyhral.
:wink:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: AIRBUS A319 ACJ /PaperReplika/ 1:100

Príspevokod užívateľa iconmaster » 22 Sep 2017 12:56

Pekne si to dal, nielen po "lepicskej" stranke ale aj po kreslicskej.. Ak mozem jednu poznamku - podla mna by to chcelo tensie resp. svetlejsie obrysy dielov trupu. Takto dost vyrazne svietia tie spoje. Ale je to zrejme uz z predlohy, ktoru si vyfarboval, vsak?

Potom daj fotky aj dalsieho kusu a tesim sa pripadne dalsie kamuflaze civilnych lietadiel :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Richibox | 33
Príspevky: 218
Meno: Richard
Bydlisko: Michalovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: AIRBUS A319 ACJ /PaperReplika/ 1:100

Príspevokod užívateľa Richibox » 15 Dec 2017 21:33

Čaute, tak po nejakom čase prichádzam, ako som sľúbil s pokusom č.2. Niečo mi vyšlo lepšie niečo nie, pridal som pár antén a podvozok. Verím že tretí pokus dopadne už oveľa lepšie :victory:
Drawing: Илью́шин Ил-18 ČSA
Constructing: TATRA 815 CAS 32

Návrat na "Letecká technika // Aircrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní