Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Moderátor: WanRayen

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa Fito » 20 Okt 2014 10:10

Ja som to videl aj svietiť, síce iba chvíľku ,ale jop :victory:

Dobre sa s tým ondíš.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 20 Okt 2014 16:09

díky, snáď to tento týždeň doondím, Henry sa mi už ozval a že ak logo, tak jedine Fallout BoS

Image
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 29 Okt 2014 20:18

pomaly sa to blíži k záveru, všetky osvetľovacie káble sú naletované a upevnené, "už len" nalepiť súčiastky napevno a naťahať tam
nejaké drôty z reproduktora a trafa pod šasi, prerobil som osvetlenie elektróniek, je teraz zospodu pätice, tak ako zadná časť obrazovky



.dxf súbor na vyrezanie tienidla loga BoS sa mi nakoniec podarilo zmastiť, pretože hento rezať ručne z 1mm hlavakartónu (výška je 25mm)



ale stále to nieje napevno, pretože
A) možno pôjdem na Chodov a ak áno, zobral by som to tam a úprimne, nič lepšie, ako logo papermodelers, tam svietiť nemôže :bad smile:
B) lepšie bude spraviť to iba čiernobiele, pretože to má byť monochromatický monitor
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 07 Dec 2014 20:42

mno, ja viem, že to znie neuveriteľne, hlavne pre mňa, ale terminál je hotový a už aj odovzdaný právoplatnému majiteľovi, takže zbytok fotiek

musel som zlepiť rožky bedne



nalepil som osvetlenie loga a zistil, že trubka je príliš dlhá (kvôli prítlaku na odnímateľnej verzii) a obrazovka odstáva, takže bolo treba
z čierneho papiera spraviť svetlotesnú harmoniku



posledný pohľad na odokryté vnútornosti, ale drôty som už neťahal, bol som lenivý a vo výsledku ich aj tak nebude vidieť, podobne ako celé
vnútro, ktoré teraz svieti ako vianočný stromček



až po prečítaní predchádzajúceho príspevku som si uvedomil, že logo je stále farebné, zabudol som vytlačiť čiernobielu verziu



zadeklenie zadnej časti bol malý oriešok, pretože som nemal ako pritlačiť chlopne na dekel, ale poradil som si, zozadu chlopní som prilepil
maliarskou páskou lisované podložky M8 priviazané na nitke a prevlečené cez vetracie mriežky, neodymové magnety boli dosť silné a pekne
pritlačili diely k sebe, odstávajúce časti som pritlačil všetkým, čo malo vhodnú váhu, spodok celkom nesadol, prejavila sa hrúbka podlepeného
papiera na chlopniach a na ľavej strane je vidieť kus bielej farby chlopne, ale do Lužánek to neberiem, tak sa nič nedeje :bad smile:



akurát, že som skoro nevytiahol lisované podložky cez mriežky, pretože boli trochen veľké, ale nebolo to nič, čo by sa nedalo
zvládnuť silou, či ešte väčšou silou

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 07 Dec 2014 20:48

a ešte finálne fotky z piatkového vyhlasovania výsledkov literárnej súťaže o Brahmíní vemeno 2014 :victory:

Past meet Future (na notebooku bola virtuálne cez videokonferenciu prítomná jedna z porotcov, Aranelka, t.č. v USA)





tešilo ma a zase niekedy pri nejakom projekte dlhého trvania... jeden kostlivec z krku, môžem načať niečo nové :P
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa pisho66 » 07 Dec 2014 21:07

To gratulujem k dokončeniu, bolo to zaujímavé sledovanie tejto viac materiálovej stavby :big smile:
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Návrat na "Bez kategórie // No Class - Others"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní