Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Moderátor: WanRayen

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa serpens » 10 Sep 2013 12:18

Kazdy vektorovy CAD by mal zvladat .dxf, kedze to je univerzalny prenosovy format medzi platformami.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 10 Sep 2013 15:26

dík, nabudúce vyskúšam, teraz mi pomohol Fito

takže dnes mi to vyrezali vodným lúčom a veru som bez návodu chvíľku špekuloval, ako poskladať to vnútro :haha:



ešte na porovnanie pätica streknutá matným lakom

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 13 Sep 2013 22:34

včera na stretku ma napadlo, ako by som mohol zabezpečiť naozaj spoľahlivé spojenie celej batérie a zároveň ľahko meniť
monočlánky vo vnútri, nebudem odnímať vrch, ten bude prilepený s telom, ale spodok, ktorý bude skrutkou prichytený o telo
batérie, hore bude krížová matica, upraviť bude treba diely ... v podstate všetky okrem vrchu, ale neva, táto prvá verzia
baterky pôjde bobwinovi, akurát ju bude musieť poskladať, zlepiť a natrieť



až pripojím mobil na PC, tak dám foto betaverzie, čo som dnes spravil v robote a možno dno spravím rovno kovové, potom by som
nemusel robiť v plaste prepoj pólov batérií
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 14 Sep 2013 22:03

sľúbené fotky, začal som takto, ale "matica" mala elegantne zbiehavo narezané závity



tak som musel použiť inú časť relátka, tam je plech hrubý 4mm, aspoň nestrhnem závit pri doťahovaní




skrutka je pôvodná z relátka s valcovou hlavou, ale na ostrú verziu musím zohnať M3×50 s driekom a zapustenou hlavou
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 17 Sep 2013 20:27

uff, príprava na rezanie, nájdite rozdiel :haha:



mám už aj kontakty vytočené z mosadze, len dúfam, že sú v robote na ponku :beat plaster:

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 24 Sep 2013 21:10

aby ste si nemysleli, že sa flákam a nič nerobím, kontakty sa našli, pripasované sú a konečne je aj skrutka na dotiahnutie dna, kúpiť sa
mi ju v dvoch obchodoch nepodarilo (M3×50 so zapustenou hlavou a driekom 40mm), tak mi na tom cvičnom spravili úkos na sústruhu



ešte vymyslieť pružné kontakty zvnútra plechového dna a môžem lepiť, gitovať a farbiť
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Major | 64
Veľký milovník Tatier
Príspevky: 1683
Meno: Oto
Bydlisko: Tőketerebes
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa Major » 24 Sep 2013 22:34

:) :) :still dreaming:
"Komu není dáno, tomu se nedá dát." J.Werich

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 26 Sep 2013 21:24

konečne spravený a nanitovaný kontakt, dokonca to aj funguje, len potrebujem zohnať malé krokosvorky,
no v GM Electronic také nemajú a neviem, kde by som ich mohol zohnať



HA! konečne sa vraj dá kúpiť propisot :victory: , lebo mne pred 2 rokmi v obchode tvrdili, že sa to už nerobí

http://arch-samolepky.cz/catalog.ext?sp=Scs&sp=l61
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 02 Jan 2014 18:45

patrilo by sa to tu buď oživiť, alebo zmazať, takže natruc škodoradostným podvratným živlom stále pomaly pokračujem

Spoiler: Zobrazit
baterka (vrch aj spodok) je tmelená sódabikarbónou so sekunďákom, brúsená, streknutá tmelom, brúsená, streknutá tmelom, brúsená,
telo streknuté strieborným sprejom, ale boli tam fľaky od mastnoty, tak prebrúsené na vodnom šmirgli 1600 s jarovou vodou, mám
síce kvalitný odmasťovací sprej, ten bohužiaľ použitý špricgit veselo rozpúšťa a splachuje, odskúšané na blatníku slivkovošedého
Favorita 1:1, takže opláchnuté jarovou vodou a po uschnutí streknuté "finálne", pri tej príležitosti som si párkrát buchol do podložky
(prázdna kartónová krabica prekotená na bok), takže mi telo spadlo na už streknutú stranu, ale po vianociach som si dal záväzok,
že nebudem obmedzím nadávky (zatiaľ sa nedarí), tak som to len zdvihol a strekol znova, je to postapo svet a nebudeme
sa hrať na zrkadlové povrchy (okrem toho je tam zaj tak vidieť spoje, čomu dosť dobre nerozumiem), takže to vyzerá ako to vyzerá,
vrch som strekol na modro, hrany sú klasicky svetlejšie, ale nechám to už tak ... a fotky nie sú (ale v poslednej dobe sa to tu rozmáha,
tak skúsim ísť s týmto free, cool a in trendom), pretože už dávnejšie mi odišiel konektor na mobile a neviem dostať fotky do PC
(zatiaľ som nekúpil čítačku na tento typ karty), okrem toho mi 24.XII. o 18:45 mobil čupoľ do hajtoalety a ešte som nemal odvahu
ho zapnúť (je 2× prepláchnutý odvodňovacím, impregnačným, izolačným sprejom na elektroniku a ešte sa suší na parnom radiátore),
tak možno ani fotky z priebehu striekania nakoniec nebudú, ak dostala karta šupu a obsah odišiel do nenávratna

šablóna na sprejovanie, rozlíšenie 300DPI

teraz ešte musím zohnať kúpiť žltý sprej na blesk a idem tvoriť nápis propisotom, do vrchu baterky okolo konektorov ešte
musím vymerať šedý papier, lebo sa mi nechce to maľovať a finálne to zlepím

tak zatiaľ :girl:
Naposledy upravil/-a toudi_sk v 03 Jan 2014 23:24, upravené celkom 2 krát.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Fallout 3 - RobCo terminál /free/ 1:2

Príspevokod užívateľa Fito » 02 Jan 2014 20:08

Takéto dlhé texte nečítam, takže iba v skratke, teším sa že pokračuješ :P
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Návrat na "Bez kategórie // No Class - Others"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní