Scharnhorst /tatra813/ 1:150

Moderátor: Fito

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Scharnhorst /tatra813/ 1:150

Príspevokod užívateľa mimapnd » 11 Máj 2018 19:58

Ahoj Pietro,
urcite si to niekde pisal, ale uz som to zabudol a nechce sa mi to hladat; z akeho hrubeho drotika robis tie zabradlia? Robis ich podla sablony a potom lepis na model alebo ich konstruujes priamo na modely?
Cus
M.
Teraz:
Pred: Zeriav Ganz, Fordson F Road Roller, Fordson F Snowdevil,
Po: nejaky divny Fordson.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

tatra813 | 23
Meno: Peter

Príspevokod užívateľa tatra813 » 11 Máj 2018 21:52

mimapnd napísal:Ahoj Pietro,
urcite si to niekde pisal, ale uz som to zabudol a nechce sa mi to hladat; z akeho hrubeho drotika robis tie zabradlia? Robis ich podla sablony a potom lepis na model alebo ich konstruujes priamo na modely?
Cus
M.

tak primárne použivam drotiky 0.3 ako obvodové zábradlie miestami aj ako stĺpiky ale inac na stlpiky pouzivam 0.4 drôt. nejaké presne sablony na kazdy ohyb nemam, robim podla toho co mam okolo seba a dopasuvavam to prirovnavamam aby to oku lahodilo a potom prilepím :victory:

Peter
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150

Entilo | --
Meno: Emo Páleš
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Entilo » 02 Dec 2018 15:29

Aké krásne modely, ste šikovní a tiež vďaka za inšpiráciu. Ja tiež teraz niečo staviam, ak to bude hotové, zavesím to sem.

tatra813 | 23
Meno: Peter

Príspevokod užívateľa tatra813 » 11 Dec 2018 01:38

Ahojte :victory:

Ide to pomalšie ako som čakal a na lodičku mám veľmi málo času :( Napriek tomu mám nejaký ten progres, síce malý ale je tam. Povrch ešte kúsok doladím a už je pripravený aj radar :big smile:

Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150

Návrat na "Námorná technika // Watercrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní