Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Moderátor: Fito

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 25 Dec 2018 14:31


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 25 Dec 2018 14:36


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 25 Dec 2018 20:54

Nazdrt pani,ako vidite lepim kazdy den,pokracoval som pracami na zachrannych clnkoch,je to dost divne konstrukcne riesene a nakolko nepouzivam sekundove lepidlo dalo mi to dosst zabrat.Mozem si za to sam pretoze sa smazim herkulesom lepit drot,rozpadalo s a mi to atd moje nervy vydrzali...pokracoval som posuvnym ramenom,toho som sa bal a nakoniec sa to zlepilo same.este musim ponatahovat lana ,,co drzia ten upon na kontajner.Tu som sa inspiroval od nemcura a urobim to tak isto ako on,ze totie kontajnere budu na palube,tesne pred dokoncenim ponaukladania sa na palubu.Uf tu som dal zabrat aj slovencine.Nakoniec som si nechal kabinku ovladania ramena,ktoru som zasklil hnedou foliou a tou som mohol aj totu bielu vezu zasklit no je modra nevadi...tesim sa a tesim sa ze medzi dielikama mi distali uz len dve vlajocky,a asi 50skatuliek s kontajnerama a tu sa najviac tesim na retus pestrofarebnu.Nacvik bol dnes na prvom zelenom kontajneri.Praca ma tesi aj to ze si to lepkam ako len najlepsie viem, s pozdravom lubo.

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 26 Dec 2018 15:01


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 05 Jan 2019 18:52


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 05 Jan 2019 19:21

Śecko dobré do nového roku,veľa polepených modelov a rozrastajúce sa vytríny.....ja kompletujem lod' a snažil som sa nafotiti ju bez kontajnerov,no nedá sa to samozrejme že kontanere ešte nemám polepcované, ale vyrezané a vyretušované už sú...bolo to nekonečne retušovanie, ale super užastné, asi dva dni mi to zabralo....no a nemožem zabúdať na dve vlajočky,do tých sa mi moc nechce neviem prečo....jednotlivé diely už lakujem, tu sa mi vypomstuje fušerské zasklenie kabíny,kde mi to lak velice vykrúca a odúva...tak už len kontajnere donemoty+posúvacie rameno....a ide sa rozmyšlať, ako ja to vlastne nafotím...s pozdravom lubo.
Naposledy upravil/-a omron22 v 08 Jan 2019 11:27, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa iconmaster » 05 Jan 2019 20:32

Stastny novy rok aj tebe! Stavba napreduje paradne.
Nezabudni potom tie kontajnery dobre zaistit, aby sa nestalo to, co pri holandskych brehoch par dni dozadu :)

omron22 napísal:a ide sa rozmyslat ako ja to vlastne nafotim...s pozdravom lubo.

Na vode, ako inac :P

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 06 Jan 2019 21:51

Cafte, ty jo ony hladajú kontajnere po mori, ja po obývačke,musím to veruže naliepať na lod ,bo sa mi to kopí a kopí,totie kontajnere sú ozaj modelársky oddych...normálne som už asi dosť dávno nič netvaroval..všetko drobotina domček alebo kocka....a fotenie vo vode, no do sprchaču sa nezmestí, vo vani iba zhora a zostáva mi už len Hron a to sa obávam, že by bola iba jedna momentka....

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 20 Jan 2019 18:40


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: KONTENEROWIEC HOLLANDIA (1/200 ) GPM MODELE - POLAND

Príspevokod užívateľa omron22 » 23 Jan 2019 11:52

Ahoj Pani, tak trochu slov,kontajnere lakujem a všetko pripravujem na ukončenie, este som naliepal take malé štvorčeky na plac, kde kontajner nebude....rameno este nemam nalepene, pretoze musim ešte na lana zavesiť úpon a ten zelný kontajnerík...Slubujem,že pošpekulujem ako lepšie fotos zrobiť...
Lu.

Návrat na "Námorná technika // Watercrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných