HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Moderátor: Fito

Užívateľov profilový obrázok
Alibaba | 46
Príspevky: 301
Meno: Tomáš
Bydlisko: Zvolen, Stupava

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa Alibaba » 21 Jún 2010 17:37

Pripájam sa ku všetkým gratulantom. Je to fakt nádherný model, túto úroveň nedosiahnem asi nikdy :red: . Naozaj paráda, som zvedavý, čo nám pripravíš nabudúce? :wink:
Poriadok je pre blbcov, inteligent zvláda chaos...

Užívateľov profilový obrázok
cavo5 | --
Príspevky: 54
Meno: Branislav
Bydlisko: Borský Mikuláš,Sadová 1676/53,90877

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa cavo5 » 21 Jún 2010 21:31

Tak toto obyčajný smrteľník nedokáže....zlaté ručičky. Takéto práce si zaslúžia nesmierny obdiv, smekám.
A teším sa na tie fotos vonku, tie čo som od teba už videl, tak na tých nemohol byť model...a papierový už vôbec nie.
Je veľa vecí ktoré môžeme robiť, ale iba pár poriadne. A aj tie nie naraz...

Užívateľov profilový obrázok
Burton | --
Príspevky: 608
Bydlisko: Nemecká

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa Burton » 21 Jún 2010 21:50

Nuz co dodat... Moja hlboká úcta...

Užívateľov profilový obrázok
DEDDY | --
Príspevky: 265

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa DEDDY » 22 Jún 2010 06:57

Samozřejmě i já se připojuji do řad gratulantů, opravdu nádherná práce, gratuluji!

Užívateľov profilový obrázok
DORIS | --
Príspevky: 1392
Meno: Doris

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa DORIS » 22 Jún 2010 09:41

Děkuji všem za Vaše slova k mé práci. Je to pro mne velká pocta a radost. Jak jsem už psala výše, bez Vás bych Victory takto nezvládla a věřím, že další modely se mi tady s Vámi budou stavět stejně příjemně jako Victory.
Počasí zatím moc nepřálo, tak jsem nafotila plachetnici alespoň v interiéru za denního světla, fotky jsou pořízeny lepším fotoaparátem, ale v galerii se to rozlišení stejně trochu snížilo..... Na víkend hlásí krásně, tak to snad výjde a budou zajímavé fotky i detailní záběry. :wink:
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Ještě musím naspat pár "zážitků" z finálních prací.....
1)Při napínání lanoví se mi povedlo urvat jednu lavici s uvazovacími kolíky. Za četných nadávek opraveno a není nic poznat :dhh:
2)Jeden ze sudů se mi zakutálel pod skříň. Opět padlo pár vybraných slov, ale nakonec se mi ho povedlo pomocí tyčky dostat zpět....
3) Při čištění modelu mi zapadnul do mezipalubí kousek vaty a nechtělo se mu ven.... Nechtěl, ale musel.... :vicotry:
Doris

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa serpens » 22 Jún 2010 11:49

V poslednej dobe akosi nestiham, tak az takto neskorej - GRATULUJEM!

Taka drobnost, tuna by sa hodilo 20.6.2010 :wink:
DORIS napísal:Dámy a pánové!
Je mi ctí a potěšením Vám oznámit, že dnes 20.10.2010 jsem...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
DORIS | --
Príspevky: 1392
Meno: Doris

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa DORIS » 22 Jún 2010 12:01

Serpens: Díky moc! Hodně si toho vážím. Jinak děkuji za upozornění na tu chybu v datumu, vůbec jsem si toho nevšimla. :beat brick: :red:
Doris

Užívateľov profilový obrázok
paluso | 47
Príspevky: 570
Meno: Pavol
Bydlisko: Hlohovec

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa paluso » 22 Jún 2010 12:52

Milá Doris, dovoľ aby som ti aj ja pogratuloval k modelu. Vyajdrovať sa k práci a detailnosti modelu nemá asi veľký význam. Všetci, dokonca aj ja, niekoľko krát zdvôraznovali a vyzdvihovali tvoju prácu a zmysel pre detail. To by bolo ako nosiť drevo do lesa.
Model je fakt nádherny. Berie dych nielen mne, ale aj mojim známym, ktorí nie sú tak modelársky založení ako my tu. A to že je to z papiera, respektíve to je papierový model, tak o tom ich presviedčam veľmi ťažko.
Gratulujem a tlieskam snáď aj nohami!

Užívateľov profilový obrázok
samo | 28
Príspevky: 621
Meno: Samo
Bydlisko: UK

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa samo » 22 Jún 2010 14:39

Doteraz som sa ovládal a nepísal som nič (napriek tomu, že toto bol mnou najsledovanejší model tu, na fóre), lebo to by ešte len bolo zaspamované vlákno :boss:
Nuž ale keď je hotovo, tak je hotovo, a ja len musím zagratulovať a opäť si raz priznať, že zázraky sa dejú...
Úžasná práca :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: HMS Victory /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa ivant » 22 Jún 2010 15:18

ahoj gratulujem parádna práca :wink: ,ale aj tak neverím že si žena chce to viac fotiek celej postavy :P :wink:

Návrat na "Námorná technika // Watercrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný