HMS CLEOPATRA /Shipyard/ 1:96

Moderátor: Fito

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Meno: Tomáš

Re: HMS CLEOPATRA /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa group b » 03 Jún 2011 21:57

Vítej zpátky doma, už jsme byli z tvé nepřítomnosti nesví.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

sony | 34
2K+
Meno: Martin Seemann

Príspevokod užívateľa sony » 06 Jún 2011 11:23

krásne si to namaľovala... ako živé.. krásne použité farby a dostalo to odtieňmi tretí rozmer.. paráda :wink:
BULLDOGFEST XI. ročník 26. máj 2018
Papierový člen plastikového klubu

DORIS | --
Meno: Doris

Príspevokod užívateľa DORIS » 12 Mar 2012 10:47

Jsem moc ráda, že se Vám má práce líbí! Děkuji všem za ohlasy!
Po delší odmlce se opět vracím na palubu Cleopatry a pokračuji ve strojení modelu. Trochu mne trápí můj zdravotní stav, tak se budu zatím věnovat jednodušším modelům.
Doplnila jsem pažení vnitřních částí boků, první lafety a dále kompletuji záď, kde je už funkční osvětlení a brzy bude dokončen i interiér kajuty. Během víkendu jsem stihla udělat poměrně dost, tak přináším nové fotky mého počínání:

Obrázok Obrázok

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Doris

DORIS | --

Príspevokod užívateľa DORIS » 14 Mar 2012 09:33

Opět drobný pokrok, začišťuji stěny kajuty, doplňuji obklady a kazety + připravuji nábytek, který oživí interiér. Je už připraven i strop a zhruba zkompletovány boční galerie.

Obrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Obrázok
Doris

Laco | --
Meno: Ladislav

Príspevokod užívateľa Laco » 14 Mar 2012 10:38

Ako vždy veľmi pekné ! Tiež sa veľmi teším, že si opäť medzi nami. Ja viem. kpt. Jirko mi čosi naznačil, ale nebudem to rozmazávať, iba dodám, strašne budem držať päste. Mimochodom, ďakujem za radu ! Ono každá rada sa mi, ako nelodičkárovi zíde. Keď pozerám na Tvoje ofóliované modely, začínam strácať alergiu na fólie, no teraz naozaj neviem ako ďalej. Mám ešte trochu času tak nechám si to odležať.
Laco - BaJ

DORIS | --

Príspevokod užívateľa DORIS » 14 Mar 2012 16:25

Ahoj Laďo!
Díky moc za koment a podporu! Jsem ráda, že se zase vracím k lodičkám, i když zatím dělám spíše jen jednodušší modely. Kolem mne je spousta krásné inspirace, ráda se kochám tím, co zde lidé staví, tak mi to nedalo a musela jsem se pustit do díla..... :wink: Navíc pomoc a podpora mého kamaráda, Kpt. Jirky, mi hodně pomáhá a člověku se hned pracuje líp, když se může na někoho spolehnout.
Použití fólií je zajímavou alternarivou, když se s tím modelář naučí dobře pracovat, jde to pak už skoro samo a výsledek je super. Navíc trvanlivost modelu a čistota provedení jsou s použitím těchto uretanových fólií nadprůměrné. Já je používám už mnoho let i v exteriéru a nedám na ně dopustit. Jano100 je na svých skvostných modelech rovněž aplikuje a pribývají další, komu tento matroš vyhovuje. Prostě chce to vyzkoušet, někomu se to zalíbí a pak už nechce používat nic jiného, jako třeba já..... :girl: .

Tak a jedeme dál, stavba pokračuje celkem rychle, zadní kajuta má již kompletní vybavení a nábytek, takže kapitán lodi si může v klidu prostudovat mapy či přečíst knihu. Je tam dost místa i pro další členy posádky, kteří mu mohou dělat společnost.....

Obrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Obrázok
Naposledy upravil/-a DORIS v 22 Mar 2012 16:59, upravené celkom 1 krát.
Doris

Jano 100 | 48
Pán plachetníc
Meno: Jano

Príspevokod užívateľa Jano 100 » 14 Mar 2012 20:49

Doris - teraz to bude totálne offtopic - ale kašlem na to.

Chýba ti tam vysávač a zásuvka ( a nevyhováraj sa na 18. storočie. :bad smile: :wink: )

Čo povedať - po našom krasota. paradota :victory: Ako ostatne všetky modely na fóre, ale tvoj má v sebe čosi, čo my ostatní nemáme :wink:

Jano

P.S. práve trpím chorobou Dorisium Ozdobum :wink:
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

balu11 | --
Meno: Milan Martinec

Príspevokod užívateľa balu11 » 15 Mar 2012 00:38

Opět naprosto excelentní práce, :still dreaming: To je tak, když se krása snoubí s modelářským umem. :big smile:
"O, homo si scires, quantum doctrina valeret, numquam dormires, nocte dieque studeres." (Walter)
( Člověče, kdybys věděl, jak mnoho vědění zmůže, nocí i dnem by ses učil, vůbec bys nechodil spát. )

DORIS | --

Príspevokod užívateľa DORIS » 16 Mar 2012 13:05

Srdečně děkuji za milé komentáře, přátelé, je mi ctí a potěšením sdílet stavbu své další lodičky s Vámi.
Jano 100: No to je nápad :), pořádek se musí přece udržovat......, tak by tam vysavač svou roli určitě splnil. Ovšem pak by tam měl být ještě i borec na rotopedu, který by šlapal do pedálů a tím vyráběl elektřinu...... :P
Mimochodem přeji Ti mnoho zdaru při "Ozdobum", už se moc těším na sochařinu v Tvém podání. :victory:

Brzy začnu s výzdobou na Cleopatře i já, na zádi bude několik jemných sošek a na přídi bude zvěčněna královna Kleopatra. Zároveň mne čeká výzbroj, které naštěstí není tolik, jako u předchozích plachetnic.
Doris

eduardo | --
Meno: Eduard

Príspevokod užívateľa eduardo » 18 Mar 2012 22:59

Ahoj Doris, sledujem že sa tu rodí ďalšia perla v Tvojom podaní. Pri týchto mierkach a pribúdajúcom počte modelov by si už asi mala uvažovať o zriadení námorného múzea :victory:

Návrat na "Námorná technika // Watercrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní