Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Tatra 148 AD20 / ander74 / 1:100

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
ander74 | 49
Príspevky: 517
Meno: andrej
Bydlisko: Zvolen

Re: Tatra 148 AD20 / ander74 / 1:100

Príspevokod užívateľa ander74 » 24 Sep 2018 06:55

LuPa napísal:Otazka: druhu kladku "8-Kladka-1" treba vlepit pod tu prvu na konci ramena 4? V navodnej kresbe je vidno len hornu kladku.

áno.

zatiaľ to vyzerá super

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Tatra 148 AD20 / ander74 / 1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 24 Sep 2018 21:02

Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Tatra 148 AD20 / ander74 / 1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 28 Sep 2018 22:47

Tatra uz je hotova.Aj teraz mozem pisat,ze vsetko v poriadku, ziadne chyby, neistoty a nepresnosti az na tie moje.Model som staval ako jednotlive celky (podvozok,kabina,kolesa,zaklad nadstavby, nadstavba a rameno).Ako prve som spojil rameno s nadstavbou pomocou spendlika.Tento celok som spojil pomocou spajdle s nadstavbou a pridal dvojity piest.Nalepil som to na podvozok, zhruba cele dopasoval v pozdlznom smere a pridal kabinu.Dalej obe predne kolesa a kolesa poslednej napravy kvoli vyrovnaniu celeho modelu voci podkladu.Nakoniec kolesa strednej napravy.Detaily ako majaky,rezerva a zrkadla az na koniec aby som si ich lepenie nemusel opakovat pocas stavby. Kruzok na haku je kvoli zatazeniu a vyrovnaniu lana=nitky :big smile:


Otazka na zaver: vysiel v M1/100 nejaky domiesavac - raketa (idealne z byvaleho Ceskoslovenska)?

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní