Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Praga V3S rychlosklapac S1 / LBS+JJM46 / 1:100

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Praga V3S rychlosklapac S1 / LBS+JJM46 / 1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 30 Okt 2018 21:03

Po kratkej prestavke som sa pustil do dalsej ceskoslovenskej klasiky nasich ciest, V3S-ky v podobe sklapaca.Tento model je volne stiahnutelny.Je to uz jej druha verzia, ktoru robim,takze som vedel zhruba co ma caka.Napriek tomu mi musel Jirka (autor modelu, ci prestavby??) objasnit par detailov, za co mu aj takto pekne dakujem.Model samotny je relativne jednoduchy, problemom moze byt jedine jeho celkova drobnost.Zacal som ramom, postupne pribudlo znazornenie naprav, kabina, vzduchojemy a ine drobnosti na ram a korba s pomocnym ramom.Nakoniec kolesa a blatniky. Tieto som este nelepil na model lebo sa idem pustit do naznacenia pohonnej sustavy zospodu podla modelu od PK Graphica.
Aktualny stav dnes rano:
Naposledy upravil/-a LuPa v 30 Okt 2018 21:17, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Praga V3S rychlosklapac S1 / LBS+JJM46 / 1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 30 Okt 2018 21:16

Nasiel som jednu drobnu nepresnost.Rozmery vzajomne lepenych, cervenou naznacenych, casti tohoto dielu za kabinou nie su rovnake, rozdiel je asi 1mm.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Praga V3S rychlosklapac S1 / LBS+JJM46 / 1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 01 Nov 2018 10:38

V3s -ka je hotova.Navyse je doplnena hnacia sustava.Zadne blatniky som skratil asi o 1mm, podla mna siahali dost nizko.Vyfuk sa mi uz nezmestil tak ostal len naznaceny hnedou ciarkou naspodu.Vzhladom na to ze nemam tento odtien zelenosedej, ktory by drzal na kove nafarbil som hriadele ciernou.A este musim doplnit znacku max. rychlosti dozadu... :wink: Popri doplnani podvozku ma napadlo, ze dalsiu V3S by som mohol aj s komplet ramom a pohonom spravit....

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Praga V3S rychlosklapac S1 / LBS+JJM46 / 1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 01 Nov 2018 12:31

Doplnena tabulka na korbe a zrkadielko.

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní