Alfa Romeo 183T - M.Baldi, 1983 / R.Radevicz / 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
enzo66 | 50
Meno: Radek Sukop

Alfa Romeo 183T - M.Baldi, 1983 / R.Radevicz / 1:24

Príspevokod užívateľa enzo66 » 24 Máj 2017 14:55

Jsem zde již nějakou dobu registrovaný, tak abych také něco předvedl. Nedávno jsem dokončil model Alfy Romeo 183T jezdce Maura Baldiho z GP Kanady 1983. Stavba probíhala docela v pohodě, model od Rada neskýtá žádné záludnosti. Všechny chyby co na modelu jsou způsobily mé nešikovné ruce. Nejsem zastánce velkých úprav, ale tady jsem udělal vyjímku a provedl malinké úpravy. Ochranný oblouk je z drátu a společně s disky kol a kryty sání motoru je natřený akrylovou barvou. Pneumatiky jsou natřeny barvou Agama 36M barva pneumatik. Na samotném modelu je 12 vrstev akrylového lesklého laku Very Well. Pneumatiky jsou přestříkány čtyřmi vrstvami stejného, ale matného laku. Tak a tady nějaké fotky ze stavby a konečného výsledku :wink:

Obrázok Obrázok ObrázokObrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok

ObrázokObrázokObrázok
Radek
Klub modelářů Kyjov

Paly12 | 49
Meno: Vraťo

Re: Alfa Romeo 183T - M.Baldi, 1983 / R.Radevicz / 1:24

Príspevokod užívateľa Paly12 » 25 Máj 2017 10:11

Zdravím,
registrujem Ťa na cashpicku a som rád, že si aj u nás. Každopádne som rád, že formulky žijú, krásny model.

enzo66 | 50
Meno: Radek Sukop

Re: Alfa Romeo 183T - M.Baldi, 1983 / R.Radevicz / 1:24

Príspevokod užívateľa enzo66 » 25 Máj 2017 11:57

Paly12 napísal:Zdravím,
registrujem Ťa na cashpicku a som rád, že si aj u nás. Každopádne som rád, že formulky žijú, krásny model.

Děkuji, snad mi čas dovolí sem dát víc mích prezentací ať už toho co mám postaveno nebo aktuálních projektů. Formulky forever :)
Radek
Klub modelářů Kyjov

Návrat na "Športové vozidlá // Racing Cars"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný