Audi V8 quattro / ABC / 1:43

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 44
Meno: Lubo

Audi V8 quattro / ABC / 1:43

Príspevokod užívateľa LuPa » 28 Jan 2020 19:51

Znova nieco jednoduchsie v mojej oblubenej mierke.Okruhove Audi V8 quattro,starsi model z ABC.Dohodli sme sa na paralelke s Mayom (Marekom), on som svoje foto tiez prida neskor :) Foto su z pondelka vecera, zacal som lepit v nedelu doobeda.Vsetko bez problemov sedi.

LuPa | 44

Re: Audi V8 quattro / 1:43 / ABC

Príspevokod užívateľa LuPa » 31 Jan 2020 19:20

Predny naraznik je na svojom mieste.Aktualne uz komplet ale zatial bez foto. Tu prikladam foto kde vidno,ze vznikla medzera medzi dielmi ako sipka ukazuje, na obidvoch stranach.Lepil som dany diel od stredu na obe strany a takto to dopadlo.Mozno je chyba v mojom tvarovani dielov.Spolubojovnik tejto paralelky snad pripoji svoje poznatky tiez :wink: Opravil som to tak,ze som zvnutra prelepil medery pasikom papiera a aby nevznikol schod tak do medzery som vlepil mikro pasik a zaretusoval som to.

LuPa | 44

Re: Audi V8 quattro / 1:43 / ABC

Príspevokod užívateľa LuPa » 02 Feb 2020 14:02

Vcera vecer som dokoncil Audi.Az na spomenuty predny naraznik som problem nemal.Trosku som si upravil postup na konci kde som po dokonceni karoserie s nosicmi naprav zlepil kolesa, osadil na osky a doladil som otvory pre osky v nosicoch aby stali vsetky 4 kolesa na podlozke.Az potom som prilepil strednu cast podlahy.Nie je to uplne bezchybne ale lepsie ako keby som spevnil / uzavrel celu karoseriu nalepenim podlahy a az potom osadil kolesa.
Model nie je lakovany .

madmarti | --
Meno: martin

Re: Audi V8 quattro / ABC / 1:43

Príspevokod užívateľa madmarti » 02 Feb 2020 23:14

Dobrá práca :big smile: gratulujem k dokončeniu :)

stano | 42
Meno: Stano

Príspevokod užívateľa stano » 03 Feb 2020 08:09

Pekné to máš a klobúk dolu, že sa ti chce piplat s takou mierkou, ja by som to asi nedal...
Gratulujem k dokončeniu :wink:

tom | 24

Príspevokod užívateľa tom » 05 Feb 2020 17:51

gratulujem k dokončeniu pekný model . :victory:

LuPa | 44

Príspevokod užívateľa LuPa » 05 Feb 2020 22:05

Dakujem, pani,od detstva moja oblubena mierka ako som spominal.

anndriu | --
Meno: anndriu

Príspevokod užívateľa anndriu » 20 Mar 2020 03:49

Môj prvý model... lepil som ho niečím žltým čo sa rozmrvilo za päť dní a perla na záver "lenivý vtedy tretiak- piatak nečítajúci navod nastokoval som kolesá na vystrihnutú predlohu ...teda prúžok z papiera na vystrihovačke ... nepodlepený , strčený v otvoroch pre kolesá ... zázrak prišiel potom keď som dostal od suseda staršieho pána (pozdravujem ) dva zošity. V jednom tri lode a v druhom Dakar Tatru a Liaz ... Bez tejto udalosti by som nikdy nezistil aké je nádherné cele naše papierové modelarstvo. Nádherná spomienka a veľmi pekný model . Podaril sa ti gratulujem.

LuPa | 44

Príspevokod užívateľa LuPa » 25 Mar 2020 16:59

:big smile: To su super spomienky,kazdy sme si niecim presli a mnohe vyskusali :big smile: Dakujem za pochvalu.
Ta zlta vec je asi lepidlo Klovatina,co je snad to najhorsie na modely.Ako pises, pomerne rychlo sa to rozpadne a zaspini vselico naokolo pri lepeni. :wink:

Návrat na "Športové vozidlá // Racing Cars"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní