Sauber Mercedes C9 / ABC / 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Meno: Lubo

Re: Sauber Mercedes C9 / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 18 Mar 2020 12:17

omron22 | --

Príspevokod užívateľa omron22 » 18 Mar 2020 21:24

Ahojte,uprava zasklievanie a predne svetla hotova,interier je vyrobeny na kolene,minul sa mi posledny volant.Sedacku som urobil trochu velku ako pre obezneho pilota.Aktualnne som prilepil vnutro na placku namiesto podvozka pre jednoduchsie zatvorenie.i ked jevsetko pripravene nezda sa mi poloha zadnej napravy tak pre istotu urobim kolesa a zavriem potom,bo ak to budem musiet upravovat aby sa mi to lepsie robilo.S pozdravom Lu.

tom | 24

Príspevokod užívateľa tom » 18 Mar 2020 21:56

pekne ideš, ako budeš riešiť otvor na predné kolesá ? rezať strihať ? ja by som to asi nedal :scorn:

omron22 | --

Príspevokod užívateľa omron22 » 19 Mar 2020 11:25

omron22 | --

Príspevokod užívateľa omron22 » 19 Mar 2020 13:01

Ahojte, Tom az si vsimnes problemove casti mam uz narezane vopred na stole.ked to vsetko dam dokopy tak noznickami uz len docvaknem rovnejsie casti.takze je to kombinacia aj aj.Podarili sa mi urobit aj kolieska,celkom som spokojny,taketopekne som asi k kdy neurobil.trochu lutujem ze so rezal vzduch,ta gradika je pekna a ked mate vyrezany vzduch a nasadite koleso kotuc je strasne daleko,ale to este nejako doriesim.ta zadna naprava mi usla o pol centimetra neviem co som robil to musim cele usposobit...s pozdravom Lubo.

anndriu | --
Meno: anndriu

Príspevokod užívateľa anndriu » 20 Mar 2020 14:59

Po roku sa role obrátili... ja som začal Porsche 917 a kukám že si dodržal predsavzatie a začal další maľovaný model ...

omron22 | --

Príspevokod užívateľa omron22 » 22 Mar 2020 15:11

omron22 | --

Príspevokod užívateľa omron22 » 23 Mar 2020 15:15

Hotovo,samozrejme som musel vsetko doladovat a prerabat na zadnej naprave som sa riadne sekol.prerabal som aj predok tote kotuce som nalepil za vyrezany vzduch na diskoch.vytrapilo ma aj to zadne kridelko, zial ten drziak som mal nalepit pred zavretim,tam som urobil postupovu chybu ja.a cele mi to nejako planda.dolepil somusom uz len detaily a to antenky spetaky svetla smerovky.Model je narocny na celkovu retus,tesim sa co z toho vyslo,s pozdravom Lubo.

anndriu | --
Meno: anndriu

Príspevokod užívateľa anndriu » 23 Mar 2020 15:50

Ten zadný držiak aj mne trochu poskakoval. Ale je to pekný model a na svoju dobu bol premakaný . Pekná práca a hlavne som zvedavý čo ideš teraz skladať ďalej ... veľa toho už nieje v tejto kategórii ...

stano | 42
Meno: Stano

Príspevokod užívateľa stano » 23 Mar 2020 18:28

Paráda, o5 pekný kúsok v tvojom podaní, gratulujem :big smile:

Návrat na "Športové vozidlá // Racing Cars"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných